لانچ تریلر Age of Empires: Castle Siege منتشر شد | حمله به قلعه!

۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۹

جدیدترین عنوان در سری بازی استراتژیک و بسیار محبوب Age of Empires اینجاست؛ لانچ تریلر Age of Empires: Castle Siege توسط سازندگان بازی به تازگی منتشر شده است و شما می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود و یا تماشا کنید.

Castle Siege به بازیکنان این اجازه را می دهد تا اینکه از میان تمدن های مختلف مانند Britons, Teutons و Kievan Rus یکی را انتخاب کرده و در یک شهر شروع به ساخت قلعه و ارتش کنند تا نهایتا به قلعه های دیگر بازیکنان حمله کنند. شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که ساخت این بازی بر پایه و اساس کنترل های لمسی می باشد بدین معنی که شما ارتش را با کشیدن دست خود بر روی صفحه هدایت خواهید کرد. این بازی از جهات بسیاری مانند ساخته استدیو Super Cell یعنی Clash of Clans می باشد که در حال حاضر می توانید آن را برای سیستم عامل های آندروید و iOS تهیه کنید. با این حال شرکت مایکروسافت قول داده است که “سیستم استراتژیک و مبارزات Age of Empires تغییراتی را به ارمغان خواهد آورد”.

بازی Age of Empires: Castle Siege  توسط استدیو Smoking Gun Interactive ساخته می شود و برای رایانه های شخصی، موبایل و تبلت های با سیستم عامل ویندوز ۸ منتشر خواهد شد. استدیو نامبرده در گذشته بازی های Kinect Doodle Jump, Mars Rover Landing, Kinect Adventures وغیره را برای شرکت مایکروسافت ساخته بود.

[jwplayer mediaid=”183716″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید