دموی بازی PES 2015 در بعضی ریجن ها قابل دسترسی است

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۵

طبق تاریخ اعلام شده، قرار بر این بود که دموی بازی PES 2015 روز گذشته در اروپا در دسترس قرار بگیرد اما این اتفاق نیافتاد، ولی امروز این دمو برای آسیا منتشر شد. در صورتی که ریجن کنسول شما آسیا نیست، صرف نظر از این که کنسول شما در چه ریجنی قرار دارد، راهی وجود دارد تا بتوانید این دمو را دانلود کنید.

دموی بازی PES 2015 به بازیکنان این امکان را می دهد تا بین تیم های رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، بارسلونا، اتلتیک بیلبائو، بایرن مونیخ، یوونتوس یا ناپولی یک تیم را انتخاب کرده و با تیم دیگری به مسابقه بپردازند. همچنین مسابقه حداکثر می تواند زمان ۱۰ دقیقه ای داشته باشد.

شرکت کونامی در مورد این که چه زمانی این دمو برای اروپا نیز منتشر خواهد شد اطلاع رسانی نکرده است، اما طبق زمان بندی اعلام شده تاریخ انتشار دمو برای ایالات متحده ۲۳ سپتامبر (۱ مهر) می باشد. اما در صورتی که تمایل ندارید تا آن زمان صبر کنید، در صورتی که کنسول شما PlayStation 4 است، شما نیاز دارید حساب PSN با آدرس هنگ کنگ داشته باشید و سپس به فروشگاه آن دسترسی پیدا کنید و دمو را دانلود کنید. در صورتی که کنسول شما Xbox One است باید در تنظیمات خود قسمت locale را تغییر دهید و کنسول را ریستارت کنید. لازم به ذکر است که نسخه دمد برای PC منتشر نمی شود.

نسخه کامل این بازی برای PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 و PC در تاریخ ۱۳ نوامبر (۲۰ آبان) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید