کارگردان DirectX 12: The Division کیفیت و عملکرد بازی های Xbox One و PC را ارتقا می دهد

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۱

DirectX 12 ساخت بازی ها را ساده تر و سریع تر خواهد کرد، این موضوع را Anders Holmquist، یکی از اعضای Ubisoft Massive، طی مصاحبه ای بیان کرده است. تیم سازندگان Ubisoft Massive در حال حاضر بر روی عنوان نسل هشتمی Tom Clancy’s The Division در حال کار هستند. از آن جایی که Ubisoft Massive در اصل و ریشه خود به بازی های PC می پردازند، در مورد DirectX 12 و این که آیا تغییر بزرگی در ساخت بازی ها برای Xbox One و PC ایجاد خواهد کرد یا خیر، نقطه نظر خود را بیان کرده اند.

به این ترتیب Andres Holmquist، کارگردان فنی بازی The Division، اذعان کرده است:

“DirectX 12 ساخت بازی برای PC و Xbox One را به یکدیگر نزدیک تر خواهد کرد که این امر باعث ساده تر شدن و سریع تر شدن ساخت بازی ها شده و موجب می شود بتوانیم تمرکز بیشتری بر روی قابلیت ها و ویژگی ها داشته باشیم. علاوه بر این، DirectX 12 به ما این امکان را می دهد تا با “The Metal”، سخت افزار واقعی، نزدیک تر کار کنیم که باعث می شود بتوانیم عملکرد و کیفیت بصری را حتی بالاتر ببریم.”

بازی Tom Clancy’s The Division در سال 2015 برای پلتفرم های PlayStation 4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد. از آن جایی که DirectX 12 در سال 2015 منتشر می شود، دیدن این که سازندگان The Division از آن در نسخه های Xbox One و PC بازی استفاده می کنند یا خیر، جالب خواهد بود. در صورتی که بازی پیش از این که این API در دسترس قرار بگیرد عرضه شود، احتمالاً بهینه سازی برای به کارگیری DirectX 12 در بازی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید