اسکرین شات های DLC جدید Dark Souls 2 منتشر شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۱

بر همگان واضح است که Dark Souls بازی سختی می باشد و تمام کردن آن کار هر کسی نیست. این عنوان در عین این که سخت می باشد، بسیار شیرین و دلنشین نیز می باشد. استودیو From Software با عرضه  Demons Souls و سری بازی های Dark Souls توانایی خود را در ساخت بازی های جذاب و البته سخت نشان داده است. حال به تازگی اسکرین شات های جدیدی از DLC جدید این بازی منتشر شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

بعد ار عرضه بازی، استودیو From Software به طور رسمی اعلام کرد که این بازی سه DLC برای بخش داستانی خود خواهد داشت. این DLC ها سه قسمتی می باشند و تاکنون دو قسمت از آن ها به نام های Crown Of The Sunken King و Crown Of The Old Iron King منتشر شده است. حال به تازگی اسکرین شات های جدیدی از آخرین قسمت این DLC به نام Crown Of The Ivory King منتشر شده است که در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

همان طور که در تصاویر مشاهده کردید برای پیدا کردن آخرین تاج باید به سرزمین های یخ زده سفر کنی. دشمان قدیمی همچنان حضور دارند و تعدادی دشمن جدید نیز به بازی اضافه شده اند. پس خود را بازهم برای مرگ آماده کنید.

این DLC در تاریخ 24 سپتامبر ( مصادف با 2 مهر) برای در شبکه های Xbox Live , PSN , Steam عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید