گیفت کارت
گیفت کارت

بازی انحصاری Dark Dreams Don’t Die امروز برای Xbox One منتشر می شود

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۰

بازی اکشن ماجراجویی D4: Dark Dreams Don’t Die روز 18 سپتامبر به صورت انحصاری برای Xbox One در سرتاسر دنیا منتشر خواهد شد. کارگردان این بازی، Hidetaka Suehiro، در Tokyo Game Show 2014 این موضوع را تأیید کرده است.

این بازی به همراه قسمت مقدمه، قسمت اول و دوم عرضه خواهد شد و قسمت های بعدی بازی در آینده به انتشار خواهند رسید. به علاوه محتویات اضافی و رایگانی برای بازی که با همکاری بازی های دیگر تهیه شده اند نیز در هفته های پیش رو برای D4 در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی D4: Dark Dreams Don’t Die اولین بار در E3 معرفی شد و توسط Access Games ساخته شده است. تیم سازنده این بازی، عنوان Deadly Premonition را که برای Xbox 360، PlayStation 3 و PC منتشر شد را نیز در کارنامه خود دارند. داستان بازی D4 نیز به مانند بازی Deadly Premonition حول تحقیق و بررسی در مورد یک قتل می باشد که این موضوع شوم به راه های بسیار عجیبی کشیده خواهد شد.

Davis Young با نقش آفرینی در بازی D4 به تحقیق درباره قتل همسرش می پردازد و در میان سر نخ های کمی که در اختیار دارد، با پیام عجیبی از جانب همسرش که در آن آمده است “به دنبال ‘D’ بگرد” برمی خورد. به این ترتیب قهرمان بازی باید در زمان سفر داشته باشد، اما نه آن سفر در زمان به صورت فانتزی که در بسیاری عناوین شاهد بوده ایم. این سفر در زمان تنها توسط یادگاری ها و نشان ها امکان پذیر خواهد بود، به این صورت که با استفاده از آیتم های کلیدی، Young به زمان گذشته برمی گردد تا افرادی را که به گونه ای با این قتل ارتباط داشته اند را ملاقات کند.

 

قیمت خرید این بازی 14.99 دلار بوده و فقط به صورت دیجیتالی عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید