TGS 2014: تریلری از بازی Final Fantasy XV منتشر شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۲

امروز در طی برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2014 یا به اختصار TGS 2014، شرکت بزرگ Square Enix، ناشر و سازنده یکی از بزرگترین بازی های سبک JRPG در ژاپن، یعنی Final Fantasy، تریلری از جدیدترین قسمت این سری با نام Final Fantasy XV منتشر کرد. این تریلر بسیار زیبا بوده و قسمت های مختلفی از بازی را به شما نشان خواهد داد. همچنین گرافیک چشم نواز نسل هشتمی این بازی. برای مشاهده این تریلر بسیار زیبا و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این تریلر، شخصیت های خوبی را هم که در بازی حضور دارند، اعم از Noctis (شخصیت اصلی بازی)،  Prompto، شخصیت دوست داشتنی Ignis و حتی Gladiolus را هم به ما نشان می دهد. ما در این تریلر چهار دوست را می بینیم که بر ماشین خود سوار هستند و با موجوداتی که بر سرراه آن ها برای بهتر کردن دنیا هستند، مبارزه می کنند. شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می کنیم.

[jwplayer mediaid=”183479″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

این عنوان در E3 2013 به طور رسمی برای پلتفرم های نسل هشتم یعنی Xbox One و PS4 تائید شد ولی تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است. امیدواریم در طی این مراسم تاریخ انتشار بازی هم به صورت رسمی اعلام شود. همچنین باید بدانید اگر بازی Final Fantasy Type-0 HD را خریداری کنید، می توانید به دمو Final Fantasy XV دسترسی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید