TGS 2014: تاریخ انتشار بازی Bloodborne برای اروپا و ایالات متحده با انتشار چند تصویر اعلام شد| به همراه تریلر The Hunt Begins

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰

امروز در طی برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2014 یا به اختصار TGS 2014، استودیو سازنده بازی Bloodborne یعنی From Software و شرکت ناشر آن یعنی Sony Camputer Entertaiment، تاریخ انتشار این بازی را برای ایالات متحده و اروپا اعلام کردند. این در حالی است که تاریخ انتشار بازی برای ژاپن، در پیش کنفرانس سونی برای TGS 2014، اعلام شده بود. همچنین تصاویری هم از بازی انتشار یافته است. برای مشاهده این تصاویر و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط From Software، تاریخ انتشار برای اروپا و ایالات متحده، 6 فوریه 2015 (17 بهمن 1393) خوهد بود. این تاریخ بسیاری از طرفداران این بازی را متعجب کرده است زیرا، در یک ماه مشترک با تاریخ انتشار ژاپن، انتشار می یابد و حتی فقط 1 روز فاصله دارد. همچنین شرکت سونی نسخه Collector’s Edition بازی را نیز معرفی کرده است که اگر آن را پیش خرید کنید، از مزایای خوبی برخوردار می شوید. از جمله موسیقی متن بازی به صورت دیجیتالی، یک آرت ورک یا کتاب هنری و یک بسته فلزی مخصوص که بازی در آن قرار دارد.(!) قیمت این نسخه از بازی 80 دلار (200 هزار تومان) خوهد بود. شما می توانید تصویر این نسخه را هم مشاهده کنید.

تصاویر منتشر شده از بازی در طول نمایش:

مشاهده آنلاین تریلر منتشر شده

[jwplayer mediaid=”183484″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

بازی در شهری به نام Yharnam جریان دارد. آسمان این شهر همیشه تاریک است. در این شهر، اکثر انسان ها به یک نوع بیماری دچار شده اند که آن هارا به شکارچیانی وحشی تبدیل می کند. شما در نقش شخصیت اصلی، باید با این شکارچیان مبارزه کنید و سعی کنید تا در این شهر تاریک و مخوف زنده بمانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید