تصاویر و تریلری از نسخه نسل هشتمی بازی Shadow Warrior منتشر شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۴

هم اکنون برای انتشار عنوان Shadow Warrior بر روی کنسول های XBox One و PS4 یک تریلر جدید از این بازی منتشر شده است. این تریلر که می توان گفت نگاه اجمالی به حال و هوای داخل بازی دارد و هم چنین قهرمان و اختیاراتش را به نمایش می گذارد؛ برای مشاهده و یا دانلود تریلر به ادامه همین خبر مراجعه کنید.

این تریلر که توسط دو استدیوی Flying Wild Hog و Devolver Digital یعنی سازنده ی بازی Shadow Warrior منتشر شده است قسمت هایی از بازی را بازی و هم چنین روش های مختلف و سلاح های گوناگونی که می توان با آنها دشمنان را به خاک و خون کشید به نمایش می گذارد و نیز قتل عام دشمنان و کشتار های داخل بازی را به شکل طنز آمیزی به نمایش می گذارد. همچنین می توان فهمید سلاح های ساده ای همچون شمشیر سامورائی و یا سلاح های قدرتمندی dual SMG و explosive bolt-firing crossbows در اختیار بازیباز قرار دارد. همچنین در حین مشاهده این تریلر یک موسیقی را می شنوید که می توان گفت به خوبی به فضای حاکم بر تریلر ربط دارد؛ شما می توانید تریلر مورد نظر را در ادامه مشاهده و یا دانلود کنید:

[jwplayer mediaid=”183040″]

دانلود تریلر

همانگونه که گفته شد در این بازی سلاح های گوناگون با سبک و کلاس هایی متفاوتت وجود دارد ولی این تنها ویژگی مثبت بازی در بخش اسلحه و مهمات بازی نیست چرا که قابلیت ارتقا و آپگرید کردن سلاح ها نیز در بازی تعبیه شده ولی بیا این حال بازیکنان باید برای آپگرید و ارتقا دادن سلاح های خود راز ها و اسرار مخفی شده در بازی را یافته و یا باس های موجود در بازی را برای این کار نابود کنند. شما در ادامه تصاویری از این بازی را مشاهده می کنید:

Shadow-Warrior-trailer-screenshots-hail-forthcoming-launch-on-Xbox-One-PS4-1-1024x576

Shadow-Warrior-trailer-screenshots-hail-forthcoming-launch-on-Xbox-One-PS4-2-1024x576

Shadow-Warrior-trailer-screenshots-hail-forthcoming-launch-on-Xbox-One-PS4-3-1024x576

Shadow-Warrior-trailer-screenshots-hail-forthcoming-launch-on-Xbox-One-PS4-4-1024x576

Shadow-Warrior-trailer-screenshots-hail-forthcoming-launch-on-Xbox-One-PS4-620x350

نسخه ریبوت شده بازی Shadow Warrior قرار است و نیز با نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه و در رزولوشن ۹۰۰p برای کنسول XBox One و همچنین با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه و در رزولوشن ۱۰۸۰p در کنسول PS4 و با پشتیبانی از صحفه لمسی کنترلر PS4 منتشر خواهد شد. بازیکنان می توانند با استفاده از صفحه لمسی موجود در کنترلر PS4 می توانند مانور ها و کمبو های مختلفی را اجرا کنند. طبق اطلاعات موجود نسخه ریبوت شده این بازی قرار است با قیمت ۴۰ دلار و در تاریخ ۲۶ سپتامبر (مصادف با ۴ مهر ماه) برای کنسول های نسل هشتمی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است این بازی ابتدا یک انحصاری برای Pc محسوب می شد و نیز در سبک شوتر اول شخص (FPS) بوده و توسط موتور گرافیکی Road Hog Engine ساخته شده است همچنین طبق اطلاعات موجود این بازی فقط دارای حالت تک نفره می باشد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید