ویدئویی از گیم پلی بازی Halo: The Master Chief Collection منتشر شد| پیشرفت گرافیکی فوق العاده

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۰

امروز شرکت مایکروسافت (Microsoft Studios) ویدئو جدیدی از گیم پلی یکی از موردانتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۴، یعنی بازی Halo: The Master Chief Collection منتشر کرده است. این گیم پلی به خوبی به طرفداران این بازی، پیشرفتی که در این نسخه صورت گرفته است را، به نهو احسنت نشان می دهد. برای مشاهده این ویدئو و جزئیات بیشتر از Halo: The Master Chief Collection با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این گیم پلی، Master Chief را نشان می دهد. که در حال صحبت کردن با هم رزمان خود است. ولی ناگهان او دشمن خود را می بیند. شما در این گیم پلی پیشرفت گرافیکی فوق العاده بازی را می بینید. با مشاهده این ویدئو، طرفداران متوجه می شوند که وعده های مایکروسافت به واقعیت پیوسته است. زیرا بازی در کیفیت بالاتر و فوق العاده بهتری اجرا می شود. همینطور فریم بازی که ۶۰fps بر ثانیه است. شما را به تماشای این گیم پلی چشم نواز دعوت می کنیم.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”183214″]

دانلود ویدئو با کیفیت FULL HD

دانلود ویدئو با کیفیت HD

دانلود ویدئو با کیفیت SD

بازی Halo: The Master Chief Collection توسط دو استودیو Bungie و Industries 343 ساخته شده، مجموعه ای از چهار بازی Halo: Combat Evolved Anniversary، بازی Halo 2 Anniversary، بازی Halo 3 و بازی Halo 4 می باشد که با کیفیت و رزولوشن بهتر، همینطور با فرمی ریت بهتر نسبت به نسخه های اصلی، به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One در ۱۱ و ۱۳ نوامبر (به ترتیب آمریکای شمالی و انگلستان) توسط خود مایکروسافت به انتشار خواهد رسید. قابل ذکر است که بگوییم، با خرید این بازی، می توانید به سریال Halo: Nightfall و نسخه بتا بازی Halo 5: Guardian دسترسی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید