Alien: Isolatin دارای شش DLC خواهد بود

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۵

یکی از عناوین ترسناک امسال ماه بعد عرضه خواهد شد. همان طور که می دانید نسخه قبلی این بازی از همه نطر یک افتضاح کامل بود و به هیج وجه نتوانست منتقدان و بازیکنان را راضی کند. حال به تازگی خبری در مورد DLC های این عنوان منتشر شده است که در ادامه می توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

این بازی در زمان عرضه به جز بخش داستانی بازی، یک نقشه قابل بازی نیز خواهد داشت. این نقشه زیرزمین ( Basement ) نام خواهد داشت. همچنین SEGA گفته که پس از عرضه بازی 5 بسته این DLC نیز به تدریج منتشر خواهند شد. با خرید این نقشه ها می توانید علاوه بر نقشه جدید، یک کاراکتر جدید نیز دریافت کنید. همچنین در این نقشه ها اشیای خاص نیز وجود خواهند داشت و چالش هایی نیز برای شما در نظر گرفته خواهد شد. دشمنان زیادی نیز در این نقشه ها انتظار شما را خواهند کشید و در راس این دشمنان Alien معروف نیز وجود خواهد داشت.

SEGA نیز تایید کرده که در صورت خرید Season Pass این بازی به هرکدام از این نقشه ها 25 درصد تخفیف خواهد خورد که این تخفیفات از مبلغ اصلی Season Pass کسر خواهد شد. همچنین گفته شده که این DLC ها تا ماه March به طور کامل منتشر خواهند شد.

Alien: Isolation در تاریخ 7 اکتبر (مصادف با 15 مهر) برای پلتفرم های Xbox 360 , Xbox One , Play Station 3 , Play Station 4 , PC عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید