تریلری از عنوان Chivalry: Medieval Warfare منتشر شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۷

همانگونه که چنی پیش اعلام شد سه استدیوی Activision ،Torn Banner Studios و Mercenary Technology خبر های خوشی برای صاحبان XBox 360  و PS3 دارند چرا که آنطور پیداست قرار است Chivalry: Medieval Warfare برای کنسول های نسل هفتمی منتشر شد؛ حال به همین علت یک تریلر از این بازی منتشر شده است که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

این تریلر جدید که بیشتر هدف آن برای معرفی این بازی برای کنسول های نسل هفتمی و همچنین ویژگی های این بازی بود؛ شما می توانید تریلر مورد نظر را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”183038″]

دانلود تریلر

بازی Chivalry: Medieval Warfare ابتدا یک بازی انحصاری برای ویندوز محسوب می شد ولی طبق اطلاعاتی که چند روز پیش استدیوهای سازنده این بازی منتشر کرده اند این بازی برای XBox 360 و PS3 منتشر خواهد شد. این بازی قرار است برای تکرار موفقیت خود در XBox Live و PSN برای دسترسی قرار بگیرد. بازی Chivalry: Medieval Warfare یک بازی رقابتی محسوب می شود و به بازیکنان این فرصت را می دهد که در قرون وسطی به گشت و گذار بپردازند و طعم مبارزات آن دوره را حس کنند، همچنین به بازیکنان اجازه می دهد هر بازیکن از انواع سلاح های موجود مانند تبر، شمشیر، خنجر، سپر، تیر کمان، کمان کش و دیگر سلاح موجود را انتخاب کرده و به رقابت و از بین بردن دشمنان بپردازند. لازم به ذکر است هر سلاح در این بازی نقاط قوت و نقاط ضعفی نسبت به دیگر سلاح های موجود دارد همچنین باید یاد آور شد که این بازی بر خلاف ظاهر خود دارای گیم پلی مطلوب می باشد و در بازی ترفند ها و نحوه های مختلفی برای مبارزه وجود دارد. بازی Chivalry: Medieval Warfare قرار است در پاییز امسال برای کنسول های نسل هفتمی منتشر شود. شما می توانید چند تصویر از این بازی را در ادامه مشاهده نمایید:

Chivalry-Medieval-Warfare-releases-on-Xbox-360-PS3-this-Fall-trailer-screenshots-accompany-announcement-1-1024x576

Chivalry-Medieval-Warfare-releases-on-Xbox-360-PS3-this-Fall-trailer-screenshots-accompany-announcement-2-1024x576

Chivalry-Medieval-Warfare-releases-on-Xbox-360-PS3-this-Fall-trailer-screenshots-accompany-announcement-3-1024x576

Chivalry-Medieval-Warfare-releases-on-Xbox-360-PS3-this-Fall-trailer-screenshots-accompany-announcement-4-1024x576

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید