تریلر جدیدی از بازی Far Cry 4 منتشر شد| The Arena

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱

امروز شرکت یوبیسافت (Ubisoft) سازنده و ناشر سری بازی های Far Cry، تریلری جدیدی از جدیدترین نسخه این سری، یعنی Far Cry 4 منتشر کرده است. این تریلر، حیات وحش و قدرت حیوانات درون بازی را به ما نشان می دهد. البته در یک بخش مخصوص از بازی به نام The Arena. برای مشاهده این تریلر زیبا و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نام این تریلر زیبا The Arena می باشد. در این تریلر شما ببر و فیلی را مشاهده می کنید که با هم می جنگند. این دو همیشه خلاف هم خواهند بود. همینطور در بازی شخصیت اصلی بازی را می بینیم که مبارزه می کند. این تریلر را حتما تماشا کنید.

مشاهده آنلاین تریلر با کیفیت خوب

[jwplayer mediaid=”183157″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.

این عنوان در ۱۸ نوامبر ( ۲۷ آبان ۹۳ ) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید