یک فیلم کوتاه از بازی Middle-earth: Shadow of Mordor منتشر شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۴

یک فیلم کوتاه از بازی اکشن/سبک نقش آفرینی استدیوی Warner Bros Interactive Entertainment یعنی Middle-earth: Shadow of Mordor منتشر شد. این فیلم کوتاه ۷ و نیم دقیقه ای توسط استدیوی Monolith بر اساس ویژگی های موجود در بازی Middle-earth: Shadow of Mordor ساخته شده و توسط استدیوی Warner Bros Interactive Entertainment منتشر شده است؛ شما می توانید این فیلم کوتاه را در ادامه همین خبر مراجعه کنید.

شما در فیلم کوتاه مذکور مشاهده می کنید که گروهی از اورک ها به دنبال چند انسان می روند – که همه این شخصیت ها بازیگرانی واقعی گریم شده هستند – همه انسان ها به غیر از یکی کشته می شوند که تنها فرد نجات یافته به جنگل فرار می کند و اورکی به نام Krimp از طرف رئیس خود وظیفه شکار کردن آن انسان فرار کرده را دارد. از بخت بد Krimp وی با Tailon برخورد می کند و Tailon نیز با قدرت نفوذ به روح به روح Krimp نفوذ و تخسیر کرده و محل رئیس وی را پیدا می کند و فرمانده اورک و همراهانش را نابود می کند.همچنین مشاهده این تریلر مسلما برای طرفداران فیلم Lord of the Rings و Hobbit می تواند جذاب باشد. ارزش این فیلم کوتاه فوق العاده است زیرا در ساخت این فیلم کوتاه با حداقل هزینه و جلوه های ویژه ساخته شده و نیز توانسته به خوبی ویژگی ها و توانایی های Talion را به تصویر بکشد، شما می توانید فیلم کوتاه مذکور را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”183039″]

دانلود تریلر

طبق اطلاعات بدست آمده بازی Middle-earth: Shadow of Mordor در برهه زمانی بین فیلم سینمایی The Hobbit و The Lord of the Rings در جریان خواهد بود و برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One در ۳۰ سپتامبر امسال (مصادف با ۸ مهر) در آمریکای شمالی و در ۳ اکتبر(مصادف با ۱۱ مهر) در انگلستان منتشر خواهد شد ؛ همچنین این بازی با ۴۵ روز تاخیر یعنی در ۱۸ نوامبر(مصادف با ۲۷ آبان) برای دو پلتفرم Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که هم اکنون نیز این بازی برای پیش خرید در دسترس می باشد.

مطالب مرتبط سایت