یک کلیپ کوتاه از Alien: Isolation منتشر شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۸

هم اکنون یک تریلر دیگر از بازی Alien: Isolation توسط شرکت Sega منتشر شد، این کلیپ کوتاه شما را دوباره وادار به تماشای مکان و جو دلهره آور بازی می کند، شما می توانید این کلیپ کوتاه را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

این تریلر که ” don’t shoot “بدون مقدمه به سراغ شخصیت آماندا رفته و وی را در یک دو راهی نشان می دهد که از یک طرف توسط انسان ها و از طرف دیگر توسط یک Xenomorph محاصره شده است. همچنین این تریلر این را یاد آور می شود که ایجاد صدا و صدای شلیک در موقعی باعث جذب بیگانه ها و دشمنان می شود که این خود نشان از پیشرفت بازی نسبت به نسخه قبلی این بازی است. شما در ادامه می توانید تریلر مذکور را مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”182680″]

دانلود تریلر

شما در بازی Alien: Isolation در نقش شخصیتی با نام آرماندا قرار خواهید گرفت که برای کشف راز سقوط سفینه ی توسترومو  راهی ایستگاه فضایی Sevastopol می شوید و به این ترتیب شما با جدا شدن از همراهانتان در ایستگاه Sevastopol به ناچار درگیر مشکلات پیش بینی نشده ای می شوید. همچنین طبق اطلاعات موجود این بازی در تاریخ ۷ اکتبر سال جاری (مصادف با ۱۲ مهر)برای پلتفرم های ،PS4 ،Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 و PC منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی Alien: Isolation توسط استدیوی Creative Assembly ساخته شده و قرار است توسط شرکت SEGA منتشر شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید