گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئویی از گیم پلی بازی Samurai Warriors 4 منتشر شد| گرافیکی چشم نواز

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۲

امروز شرکت Tecmo Koei، یکی از بزرگترین ناشر کنندگان بازی های سبک هک و اسلش، ویدئویی از گیم پلی یکی از موردانتظار ترین بازی های این سبک خود، یعنی بازی Samurai Warriors 4 منتشر کرد. این تریلر، به خوبی پیشرفت هایی را در بازی نشان می دهد اما مهم ترین آن ها، یعنی گرافیک و گیم پلی، دست خوش تغییرات زیاد اما فوق العاده ای شده اند. برای مشاهده این ویدئو زیبا و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این ویدئو ۵ دقیقه ای، شما به خوبی مشاهده می کنید که مبارزان سامورایی ما، همه سربازان دشمن را به نابودی تمام می کشانند. ما شما را به تماشای این ویدئو گیم پلی زیبا دعوت می کنیم. قابل ذکر است که این گیم پلی، از نسخه PS4 بازی گرفته شده و با کیفیت ۱۰۸۰p، اجرا می شود.پس باید بدانید گیم پلی بازی به این شکل در PS3 اجرا نمی شود.

مشاهده آنلاین ویدئو با کیفیت خوب

[jwplayer mediaid=”182848″]

دانلود ویدئو با کیفیت HD

دانلود ویدئو با کیفیت SD

عنوان Samurai Warriors 4 در سبک هک و اسلش (Hack And Slash) می باشد که توسط Omega Force در حال ساخته شدن است و برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 3 و PlayStation Vita در تاریخ ۲۱ اکتبر (۱ آبان) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۴ اکتبر (۴ مهر) در اروپا توسط Tecmo Koei منتشر خواهد شد. قیمت نسخه PS4 بازی ۶۰ دلار (۱۵۰ هزار تومان) است و قیمت نسخه PS3 بازی نیز ۵۰ دلار (۱۲۵ هزار تومان) می باشد. نسخه PS Vita نیز با قیمت ۴۰ دلار (۱۰۰ هزار تومان) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید