تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شد|همه چیز در مورد توانایی های اسکلت EXO(مجددا آپدیت شد)

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۳

در آخرین تریلر از بازی Call of Duty: Advanced Warfare که توسط آقای Michael Condrey منتشر شده مدل ها و ویژگی های جدیدی از اسکلت EXO را به نمایش می گذارد که می توان فهمید استفاده یا عدم استفاده از هر کدام از این ویژگی ها نقش بسزایی در روند پیشرفت و یا شکست بازیکنان در بخش چند نفره دارد، شما می توانید برای مشاهده این تریلر و تصاویری از مدل های مختلف EXO به ادامه همین خبر مراجعه کنید.

همانگونه که گفته شد تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شد؛ این تریلر که ” Exo Abilities ” -توانایی های EXO- نام دارد طیف وسیعی از امکانات و توانایی های سیستم EXO را به نمایش می گذارد مثلا یک مدل از EXO در مقابل انفجار مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد ولی در حالی که EXO دیگری قابلیت ضد آب بودن را داراست. در آخر می توان گفت که هدف Condrey از انتشار این تریلر نشان دادن ویژگی های متعدد زره موجود در بازی است؛ شما می توانید تریلر مذکور را در ادامه دانلود و یا مشاهده نمایید:

[jwplayer mediaid=”182679″]

دانلود تریلر با کیفیت SD

دانلود تریلر با کیفیت HD

شما در ادامه می توانید شرح ویژگی های هر کدام از انواع زره های EXO به همراه تصاویری از آن ها را در ادامه مشاهده نمایید:

Exo Cloak:

Exo_Cloak_Icon_AW

این زره دارای قابلیت ضد آب است و می توان با این زره به زیر آب رفت، همچنین بازیکنان با استفاده از این زره EXO می توانند به طور موقتی نامرئی شوند. این مدل از EXO دارای قابلیت هایی شبیه استتار نوری در بازی Call of Duty: Black Ops II می باشد.

صحبت های یکی از کاربران در فروم بازی Call of Duty: Advanced Warfare در خصوص حالت نامرئی:

شاید اولین چیزی طرفداران این بازی در مورد حالت نامرئی شدن بازیکنان به خود بگویند این است که ویژگی نامرئی شدن یک ویژگی بد بوده و باعث شکست خوردن آن ها شود اما باید قبل از این که قضاوت کنند باید برای قضاوت درست بازی را تجربه کنند. در واقع ویژگی نامرئی شدن در بازی به خوبی در بازی معتدل شده است. حالت نامرئی در زمانی که فرد از سلاح خود شلیکی کند غیر فعال می شود؛ همچنین لزوما حالت نامرئی کارکتر را تماما از دید خارج نمی کند و بازیکنان و دشمنان می نتوانند هنوز هم یک طرح کلی از کارکتر نامرئی را مشاهده کنند. همچنین می توان با دوربین های فروسرخ نیز افراد نامرئی را ردیابی کرد.

Exo Overclock:

Exo_Overclock_Icon_AW

Exo Overclock نیز یکی دیگر از زره های Exo موجود در بازی Call of Duty: Advanced Warfare می باشد. استفاده از این EXO باعث افزایش سرعت بازیکن می شود.

 

Exo Shield:

Exo_Shield_Icon_AW

این مدل از EXO یک قابلیت سپر محافظتی به بازیکن اضافه می کند به این صورت که در بازیکن اطراف بازیکن یک سپر محافظتی در برابر حملات دشمنان برای مدت زمانی محدود ایجاد می کند.

 

Exo Stim:

Exo_Stim_Icon_AW

این مدل از EXO به بازیکن ین اجازه را می دهد که به طور موقت میزان سلامت خود را از حد طبیعی بیشتر کنند.

Exo Hover:

EXO-HOVER 2

استفاده از این زره باعث شده کارکتر بازی بعد از پرش ها مدت بیشتری در هوا معلق بماند.

 

Exo Trophy System:

استفاده از  Exo Trophy System بازیکنان را به دو پرتابه برای منحرف کردن و منهدم کردن دشمنان مجهز می کند. لازم به ذکر است پرتابه ها در صورتی که در نزدیکی شلیک کننده آنها باشند به طور اتوماتیک غیر فعال می شوند.

Exo Launcher:

زره Exo Launcher یک شلیک کننده در بالای مچ کارکتر اضافه می کند، بازیکنان می توانند از این پرتاب کننده برای شلیک انواع نارنجک های مختلف نظیر Smoke, Semtex, Frag, و EMP استفاده کنند.

 

Exo Overcharge:

Exo Overcharge یکی دیگر از مدل های زره های EXO موجود در بازی است. این زره یک لایه پوشش خارجی به باتری زره اضافه می کند و باعث می شود که انرژی موجود در باتری بیشتر شود که در نتیجه باعث این شده که دیگر توانایی های EXO  به مدت طولانی تری فعال و قابل استفاده باشند.

Exo Ping:

استفاده از این مدل از EXO بازیکنان قادر به مشاهده حرکت دشمنان (در حالتی که دشمنان نامرئی باشندو احتمالا مشاهده دشمنان پشت دیوار) و میزان قدرت آتش سلاح های آن ها هستند

 

call_of_duty_advanced_warfare_exo_abilities_0

طبق اطلاعات موجود ۱۳ نوع مختلف از EXO با توانایی هایی گوناگون در بازی وجود دارد. اینها تقریبا تمام انواع مدل های معرفی شده زره های EXO موجود در بازی Call of Duty: Advanced Warfare هستند. متاسفانه اطلاعاتی از ۴ مدل دیگر معرفی نشده EXO در دسترس نیست.(در صورت یافتن تصاویر و اطلاعات جدید خبر آپدیت خواهد شد)

داستان Advanced Warfare در باره شرکتی به نام  Atlas Corporation است که در سال ۲۰۵۴ ظهور کرده و با استفاده از تکنولوژی وارتش مجهز خود تبدیل به یکی از قطب های نظامی جهانی کرده است وبا قدرت و نفوذ خود جهان را به صحنه نبردی تبدیل کرده که بسیاری از کشور های جهان را درگیر کرده است. بازیکنان در این بازی هدایت شخصیتی به نام Private Mitchell را بر عهده خواهند گرفت وطبق اطلاعات ارائه شده از سوی سازندگان بازی شرکت Atlas Corporation  توسط شخصی به نام Jonathan Irons (با نقش آفرینی آقای Kevin Spacey) اداره می شود که در گزارش های اولیه از این عنوان گفته شده که Jonathan Irons به عنوان دشمن اصلی در ادامه بازی معرفی خواهد شد.

طبق اطلاعات موجود عنوان Call of Duty: Advanced Warfare در ۴ نوامبر امسال ( ۱۳ آبان) برای پلتفرم های Xbox One ،Xbox 360 ،PlayStation 3 ،PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید