اطلاعات جدیدی از Sleeping Dogs: Definitive Edition منتشر شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۴

به تازگی شرکت Square Enix از طریق فروم رسمی خود اطلاعات جدید و جالبی را در باره ی نسخه ی نسل بعدی Sleeping Dogs: Definitive Edition بر روی  PlayStation 4 و Xbox One  منتشر کرده است. که بر این اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط  GDArcan ( مدیر انجمن ) نسخه ی نسل هشتمی این بازی نسبت به عنوان اصلی پیشرفت های گرافیکی را داشته است و اینبار ما شاهد دورنمایی بهتر، وجود مه غلیظ و رزولوشن 1080p بر روی  PlayStation 4 و Xbox One می باشیم.

همچنین مدیر انجمن رسمی Square Enix با نام GDArcan در باره ی پیشرفت های گرافیکی و بصری بازی این چنین بیان کرده است :

ما رزولوشن بازی را افزایش داده ایم و اینک بازی با کیفیت 1080p نمایش داده می شود. رزولوشن تکسچر ها نیز بهبود یافته است و دورنمایی بازی بهتر از گذشته شده است. و به این ترتیب اجسام درون محیط واضح تر می باشند! همچنین افزودن این مقدار مه به بازی سبب نزدیک شدن محیط بازی به هنگ کنگ واقعی شده است.

در ادامه GDArcan در باره ی تغییرات صورت گرفته در باره ی بخش گیم پلی بازی نیز صحبت کرده است و بیان داشته ذات و کلیت گیم پلی همانند نسخه های نسل قبلی می باشد اما جزئیات آن اندکی تغییر یافته است.

جنبه های خاصی از بازی بهینه سازی شده است اما کلیت گیم پلی مانند بازی اصلی است. همچنین برخی تغییرات در بخش مبارزات این نسخه صورت گرفته است. افزون بر این دوربین بازی، وسایل نقله و فیزیک نیز دست خوش تغییراتی شده اند و این تغییرات برای DLC های این بازی نیز اعمال می شوند.

در پایان شایان به ذکر است که Sleeping Dogs: Definitive Edition  در تاریخ 14 اکتبر سال جاری برای PS4 و Xbox One روانه ی بازار می شود.

تصویر بازی :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید