تصاویر جدیدی از بازی Bayonetta 2 منتشر شد| یک بازی جدید

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶

امروز شرکت Nintendo، یکی از سازندگان و ناشر بازی Bayonetta 2، تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرد. این بازی یکی از مورد انتظار ترین بازی های ۲۰۱۴، برا دارندگان کنسول Wii U می باشد. برای مشاهده این تصاویر زیبا و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این تصاویر از سیستم مبارزات بازی می باشند اما، از مبارزه با دشمنانی متفاوت. در محیط هایی تازه و همینطور سلاح هایی جدید. هرچه بیشتر این تصاویر را مشاهده کنید، به این که با یم بازی جدید و فوق العاده روبرو هستید، امیدوار تر خواهید شد.

تصاویر منتشر شده:

 این بازی روایتگر داستان سفر  Bayonetta به جهنم برای نجات دوستش Jeanne می باشد که روحش گرفتار شده است. او باید در این دنیای پر خطر و پر از فراز و نشیب با استفاده از نیروهای خود جان سالم به در ببرد و با به کار گیری دست و به جای نیروهای جدید چون نیروی پرواز با دشمنان بجنگد و آن ها را شکست دهد. این عنوان در سبک های اشکن، هک و اسلش می باشد و توسط Plantinum Games ساخته شده است.

بازی Bayonetta 2 در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) در ژاپن و در ۲۴ اکتبر (۴ آبان) در آمریکای شمالی و اروپا برای کنسول نسل هشتمی نینتندو یعنی Wii U منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید