شبیه ساز پرواز Darkfield VR برای Oculus Rift به زودی منتشر می شود

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۴

جنگ های فضایی در حال ثابت کردن این امر هستند که ژانر پرطرفداری برای بازی های واقعیت مجازی می باشند، برای مثال بازی های EVE: Valkyrie و Elite: Dangerous از بازی های مورد توجهی هستند که برای Oculus Rift عرضه خواهند شد. VR Bits نیز تیم سازنده ی مستقلی است که به زودی بازی شبیه ساز پرواز در فضای خود، Darkfield VR، را منتشر می کند.

هرچند تاریخ دقیقی اعلام نشده است، VR Bits تأیید کرده که کمپین جمع آوری بودجه Kickstarter برای Darkfield VR به زودی آماده کار خواهد شد. سازنده این بازی اذعان کرده که به حامیان این امکان را می دهد که به عنوان پاداش، کوپن هایی برای دریافت کپی های بیشتر در ازای حمایت آن ها از این بازی داده می شود که می توانند این کوپن ها یا کپی های اضافه را در اختیار دوستان خود بگذارند.

سازنده این عنوان درباره پیشرفت ساخت آن اذعان کرده:

“بسیار از شما سپاس گزاریم که از Darkfield حمایت کردید و بدون شما هیچ یک از این کارها امکان پذیر نبود. حال ما نیاز به جذب بیشتر توجهات عمومی داریم تا حامیان بیشتری جذب کرده و حالت های جدید گیم پلی خود که در کمپین Kickstarter معرفی خواهیم کرد را آماده کنیم. در صورتی که باری دیگر با حمایت های خود به ما برای رسیدن به اهداف Kickstarter کمک کنید، بسیار عالی خواهد بود.”

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید