تریلر از Middle-earth: Shadow of Mordor منتشر شد|پشت صحنه و صحبت با بازیگران بازی

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۱

یک تریلر از پشت صحنه بازی Middle-earth: Shadow of Mordor منتشر شد. این تریلر به سراغ پشت صحنه و صحبت های دو شخصیت و صدا گذار مشهور این بازی یعنی Troy Baker و Nolan North می رود؛ برای مشاهده این تریلر به ادامه همین خبر مراجعه کنید.

همانگونه که گفته شد این تریلر از پشت صحنه بازی و صحبت های دو صدا پیشه مشهور صنعت بازی سازی، Troy Baker و Nolan North، تهیه شده است. این دو شخصیت از تجربه و شخصیت خود در بازی Middle-earth: Shadow of Mordor صحبت می کنند. لازم به ذکر است Nolan North در نقش Black Hand of Sauron و Troy Baker نیز در نقش شخصیت اصلی یعنی Talion صدا پیشگی می کنند. شما می توانید تریلر مذکور را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”182393″]

دانلود تریلر

طبق اصلاعات بدست آمده بازی Middle-earth: Shadow of Mordor در برهه زمانی بین فیلم سینمایی The Hobbit و The Lord of the Rings در جریان خواهد بود و برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One در 30 سپتامبر امسال (مصادف با 8 مهر) در آمریکای شمالی و در 3 اکتبر(مصادف با 11 مهر) در انگلستان منتشر خواهد شد ؛ همچنین این بازی با 45 روز تاخیر یعنی در 18 نوامبر(مصادف با 27 آبان) برای دو پلتفرم Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که هم اکنون نیز این بازی برای پیش خرید در دسترس می باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید