تریلر جدیدی از بازی Stronghold Crusader 2 منتشر شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۴

چندی پیش بود که استدیوی Firefly رسما اعلام کرد که نسخه دوم بازی خاطر انگیز Stronghold Crusader در دست ساخت قرار دارد که با انتشار این خبر بسیاری از طرفداران این بازی را خوشحال کرد. حال یک تریلر دیگر از این بازی برای معرفی یکی از شخصیت های بازی منتشر شده است که می توانید در ادامه این تریلر را به همراه دیگر اطلاعات منتشر شده مشاهده کنید.

در تریلری که به تازگی توسط استدیوی Firefly یکی از شخصیت های به نظر مهم موجود در بازی را معرفی می کند. همچنین در این حین این تریلر صحبت هایی با یکی از سازندگان بازی می شود و وی توضیحاتی در رابطه با تلاش آنها برای حفظ اصلیت شخصیت های موجود در بازی و حفظ کامل تم تاریخی بازی و این که تلاش شده که بازیکنان حس تلاش برای آزادی و تلاش برای ایستادن در برابر نیرو های صلیبی به طور کامل سعی شده که در بازی حفظ شود.این تریلر که Meet the Sultana که نام دارد و همانگونه که از اسمش پیداست شخصیت Sultana را معرفی می کند. شخصیت سلطانه آنطور که به نظر می رسد شخصیتی استراتژی برای انحراف افکار دشمن و استفاده از تاکتیک غافل گیری و نابودی تاکتیک های دشمن تلقی می شود. همچنین این شخصیت به عنوان کارکتر های قاتل نیز محسوب می شوند و آنطور که در تریلر مشاهده می شود این گروه از سربازان را میتوان به عنوان قاتل به دیوار های قلعه فرستاد و آن ها نیز می توانند در آنها نفوذ کنند؛ شخصیت سلطانا از قابلیت استتار بهره و این به آنها کمک می کند که به راحتی به دیوار ها و سنگر ها نزدیک شده و این به آن معنیست که می توان از این شخصیت به عنوان بهترین استراتژی ممکن برای نابود سازی کمانداران و نفوذ به قلعه و دژ ها از این شخصیت استفاده کرد. شما می توانید تریلر مذکوزر را در ادامه مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”182394″]

دانلود تریلر

بازی Stronghold Crusader 2 انحصارا برای پلتفرم PC با ۲۱ روز تاخیر در تاریخ سپتامبر در ۲۳ سپتامبر (مصادف با ۱ مهر) منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید