Master Chief در دنیای Destiny نیز شما را تنها نمی گذارد!

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴

همانطور که در جریان می باشید بازی Destiny چندی قبل روانه ی بازار شد که از فروشی فوق العاده و بازخورد هایی تقریبا مثبت برخوردار گشت. اما اینطور که پیداست  Bungie در نظر داشته است تا چند نشانه از عناوین موفق پیشین خود را در این بازی قرار دهد زیرا طبق اطلاعات به دست آمده نشانه هایی از Master Chief در دنیای Destiny نیز وجود دارد.

افزون بر این بازی Destiny توسط  Activision روانه ی بازار شد در حالی که حق نشر  Halo در اختیار Microsoft می باشد که همین موضوع کار Bungie را عجیب تر می کند. اطلاعات بدست آمده شامل چند Easter Eggs می باشد که به ترتیب بازیبازان می توانند موارد عجیبی از Master Chief را مشاهده کنند. البته شایعاتی در این باره از پیش منتشر شده بود اما اینبار کاربر SmokingGhost از Redditor  دلایل و تصویری قانع کننده مبنی بر حضور Master Chief در دنیای Destiny منتشر کرده است. طبق تصویر بدست آمده از سوی وی شما با قرار گرفتن در  قسمت راست  Trenchworks واقع در مریخ می توانید برج فرمانده ای را ملاحظه کنید که کاملا یاد آور Master Chief می باشد.

این موضوع زمانی جالب تر می شود که مقایسه ای بین این تصویر و تصویر اصلی Master Chief صورت گرفت که تا حد بسیار زیادی شباهت این دو را تایید می کند. حال می بایست صبر کرد و عکس العمل استودیو Bungie را در این باره مشاهده کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید