سازنده PES 2015: بازی FIFA 15 نمی تواند با PES 2015 رقابت کند

۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶

دموی بازی FIFA 15 برای تمامی پلتفرم ها منتشر شده است و از دید افرادی که این دمو را تجربه کرده اند بازی بسیار خوب به نظر می رسد و با توجه به بودجه ی بالایی که EA Sports برای بخش بازاریابی بازی در نظر گرفته است انتظار می رود به فروش بالایی دست پیدا کند. در روز های گذشته، تلویزیون های ایالات متحده پر از تبلیغات FIFA 15 بوده است در حالی که رقیب این بازی، PES 2015، تبلیغاتی انجام نداده است. Adam Bhatti به اظهار نظر در این رابطه پرداخته است.

مدیر تجاری بازی PES، آقای Adam Bhatti، دلیل عدم تبلیغات برای PES 2015 و این که چگونه با FIFA 15 به رقابت خواهد پرداخت را در توییتر خود اذعان کرده است. به عقیده او بهترین راه تبلیغ این است که بازی فوق العاده ساخته شود و کیفیت بین مردم تبلیغات خواهد کرد. زمانی که از او پرسیده شد که کمپین تبلیغاتی PES 2015 باید در ایالات متحده اقدام به تبلیغات کند تا بتواند به آمار فروش بالایی دست یابد، Adam Bhatti پاسخ داد:

“شما درک می کنید که این کار هزینه دارد؟ واقعاً انتظار دارید که ما کمپین تبلیغاتی به مانند EA داشته باشیم؟”

او این طور به پاسخ دادن ادامه داد:

“بهترین تبلیغ، ساخت یک بازی فوق العاده و کلام دهان مردم است. کیفیت برای خود تبلیغ خواهد کرد. تنها چیزی که شما باید حواستان را بهش جمع کنید کیفیت بازی است نه بازاریابی. مطمئناً می دانید که تمرکز من بر روی چه چیزی است.”

علاوه بر این، Adam Bhatti درباره جنگ پیش روی PES 2015 و FIFA 15 صحبت می کند. او به بازیبازان توصیه می کند که “حتماً” دموی بازی PES 2015 که در چند روز آینده منتشر خواهد شد را دانلود کنند به این دلیل که هیچ بازی فوتبالی در حال حاضر به تجربه ی فوتبالی که PES 2015 به ارمغان خواهد آورد، نزدیک نخواهد شد. توییتی که Adam Bhatti منتشر کرده است به صورت زیر است:

“اگر بخواهید یک کار انجام دهید، این باشد که دموی بازی PES 2015 را زمانی که عرضه شد، دانلود کنید. تمامی بازی های فوتبالی که در حال حاضر وجود دارند به آن نزدیک نخواهند شد.”

بدون استفاده از نام FIFA 15، او اذعان کرد که “بازی فوتبال خاصی” را امتحان کرده است و دلیل اصلی این که چرا جایزه بهترین بازی فوتبال را PES 2015 در Gamescom 2014 کسب کرده است را دریافته است. توییت زیر به همین اظهارات Adam Bhatti اشاره می کند:

“بعد از مقداری زمان که صرف انجام یکی از بازی های فوتبال انجام دادم حال برای من روشن شده است که چرا ما جایزه بهترین بازی ورزشی را برنده شدیم. زمانی که PES عرضه شود، هیچ کس توان رقابت با آن را ندارد.”

این صحبت ها قطعاً کلمات سنگینی هستند که Adam Bhatti به کار برده است و همه چیز برای آغاز رقابت PES 2015 با FIFA 15 فراهم به نظر می رسد. هم EA Sports و هم Konami هر کاری می خواسته اند را تا به حال برای این دو بازی انجام داده اند و در حال حاضر توپ و میدان در اختیار مشتریان این دو بازی است تا درباره آن ها قضاوت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید