Michael Gamble: ظاهر Salarian ها در Mass Effect 4 از تمامی نسخه ها بهتر است

۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۲

مدت زیادی بود که خبری از عنوان Mass Effect 4 منتشر نشده بود. حال خبری جالب از طرف یکی از بازی سازان این عنوان منتشر شده است. Mike Gamble یکی از بازی سازان اصلی عنوان Mass Effect 4 می باشد که در کنفرانس Comic-Con 2014 چهره ای بسیار فعال داشت.

Mike Gamble در حساب توئیتر رسمی خود، توئیتی جدید منتشر کرده است. وی در جمله ای کوتاه نوشته است که: “تا به حال Salarian هایی به این زیبایی و کاملی ندیده بودم.”

از آنجایی که وی نقشی در ساخت نسخه ی trilogy یا سه گانه ی عنوان Mass Effect ندارد، می توان مطمئن بود که بازی مورد نظر وی، عنوان Mass Effect 4 می باشد. همچنین این خبر وجود Salarian ها را در عنوان Mass Effect 4 تایید می کند. تا به امروز خبری در مورد نژادهای موجود در نسخه ی چهارم این فرانچایز پر طرفدار منتشر نشده بود. با این حال خبر های گذشته ما را به این یقین می رساند که نژاد های جدیدی در این عنوان حضور خواهند داشت. نژادهایی که تا به امروز در مورد حضور آنها در این عنوان سخن گفته شده است Krogan ها، Asari ها و  Turians ها می باشند.

پس از این خبر شایعه هایی مبنی بر قابل بازی بودن نژاد های متنوع در این عنوان منتشر شده است. این در حالی است که هنوز هیچ یک از بازی سازان این عنوان این خبر را تایید یا رد نکرده است. پس از منتشر شدن توئیت Mike Gamble، افراد زیادی برای وی توئیت نوشتند و از او در مورد این بازی و زمان به نمایش در آمدن Salarian ها در آن سوال پرسیدند. وی در جواب طرفداران خود نوشت: ” شما باید صبور باشید دوستان. ما هر زمانی که آماده بودیم آن را به شما نشان می دهیم. به نظرتان بهتر نیست که به جای یک بازی بد که امروز منتشر می شود، یک بازی کامل در فردا داشته باشید؟”

هنوز زمان عرضه ی این عنوان مشخص نشده است. با این حال به نظر می رسد که زمان زیادی تا عرضه ی آن مانده است و ممکن است که این مساله، چند سال به طول بی‌انجامد

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید