گیفت کارت
گیفت کارت

هم اکنون شما می توانید Fifa 15 را از Xbox Live به صورت دیجیتالی پیش خرید کنید

۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰

بازی FIFA 15، یکی از موردانتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۴ است که در حال حاضر، نسخه دمو آن منتشر شده است و هزاران کاربر که دارنده کنسول های PS3، PS4، X360، XBONE و پلتفرم PC هستند، از این نسخه دمو استفاده می کنند. اما هنوز تا تاریخ عرضه بازی مدت زیادی مانده است، حالا یکی از بزرگترین شبکه های مخصوص کنسول ها، یعنی Xbox Live، قابلیت پیش خرید این بازی را در خود قرار داده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر از دارندگان یکی از کنسول های Xbox One یا Xbox 360 هستید، هر چه زودتر به شبکه مخصوص کنسول های خود یعنی Xbox Live رفته، و بازی را به صورت دیجیتال پیش خرید کنید تا در زمان انتشار بازی، بتوانید به راحتی آن را از Xbox Live دانلود کرده و لذت ببرید. این گونه دیگر لازم نیست که با قیمت فراوان نسخه فیزیکی بازی را تهیه بفرمایید. و به این صورت، بازی را Pre-Load هم کرده اید. قیمت این نسخه از بازی برای پیش خرید ۷۰ یورو می باشد.

بازی FIFA 15 یک بازی در سبک شبیه ساز ورزشی است که ورزش فوتبال را شبیه سازی می کند. و قرار است در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ (۴ مهر ۱۳۹۳)، برای کنسول های نسل هفتم، هشتم، پلتفرم PC؛ PSVita و دو کنسول جدید نینتندو یعنی Wii U و ۳DS منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید