اطلاعات و تصاویری جدید از Resident Evil: Revelations 2 منتشر شد | یک عنوان چند قسمتی

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۷

بازی Resident Evil: Revelations 2 مدتی می شود که طی برگزاری نمایشگاه Tokyo Game Show معرفی شده است. تا کنون اطلاعات مختلفی از عنوان نامبرده بدستمان رسیده و پلتفرم های آن هم مشخص شده اند. به تازگی شرکت Capcom اطلاعیه ای را صادر کرده است که در آن به صورت کامل،از جدیدترین عنوان در سری بازی Resident Evil بحث شده است. با ما در ادامه مطلب برای جزئیات بیشتر همراه باشید.

ابتدا سراغ نحوه ارائه بازی می رویم؛ بازی Resident Evil: Revelations 2 قرار است همان سبک چند قسمتی (episodic) عنوان اصلی را دنبال کند. اما اینبار یک فرق اساسی وجود دارد و آن هم این است که بازی اصلی، هفته به هفته در قسمت های مختلف منتشر خواهد شد که طبق توضیحات ارائه شده، داستان بسیار درگیر کننده و صحنه های واقعا حراس برانگیزی را به ارمغان خواهد آورد. برای تهیه Revelations 2، سازندگان دانلود های دیجیتالی را مد نظر دارند و همزمان با آمدن آخرین قسمت نیز، یک نسخه فیزیکی که تمامی قسمت ها را در بر دارد، در قالب دیسک به بازار خواهد آمد. در رابطه با بخش داستانی، سازندگان مدعی شده اند که این عنوان بیشترین حق انتخاب را نسبت به هر Resident Evil دیگری ارائه می کند.

لیست ارائه شده برای قیمت ها:

  •  تهیه هر یک از 4 قسمت ساخته شده، 5.99 دلار هزینه خواهد داشت.
  • فصل کامل به علاوه یک سری محتویات اضافه دیجیتالی 24.99 دلار قیمت دارد.
  • نسخه کامل فیزیکی که به قیمت 39.99 دلار عرضه می شود نیز از محتویات اضافه بهره مند خواهد بود. لازم به ذکر است که نسخه فیزیکی، علاوه بر محتویات اضافه که در فصل کامل به چشم می خورد، گیم پلی بیشتر و جدیدی را در برخواهد گرفت.

در بخش داستانی شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

در آخر گفته می شود که Resident Evil Revelations 2 از حالت های مختلفی برای گیم پلی پشتیبانی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر فعلا باید صبر پیشه کرد.

Resident Evil: Revelations 2 با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرم فریم ۶۰ بر روی کنسول های نسل فعلی و PC اجرا خواهد شد و اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید