عنوان Rock Zombie برای Wii U و شبکه ی Steam منتشر خواهد شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹

اگر زامبی ها به یک کنسرت گروه راک خانم ها حمله کنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مسلم است که بازی خوبی ساخته خواهد شد! استودیو EnjoyUp، که پیش از این عنوان هایی مانند Unepic و Abyss را برای کنسول Wii U منتشر کرده بود، که کمک استودیو Quarternion Studios، این عنوان را برای کنسول Wii U ساخته است.

این بازی از نظر جلوه های بصری بسیار قابل قبول است. این بازی را می توان یک بازی کلاسیک و آرکید نامید که از نظر گرافیکی به مانند بازی های به روز می باشد. این بازی بیش از ۲۰ مرحله ی بسیار متنوع خواهد داشت. از جلمه ی این مراحل، مرحله های موتور سواری، ماشین سواری، و البته مبارزه ای سریع است. داستان این بازی از میان ۳۰۰ صفحه ی داستان کمیک جان می گیرد و ۳ شخصیت قابل بازی خواهد داشت. اسم این شخصیت های قابل بازی، Zoe, Sasha و Crystal می باشد.

با پیشرفت در این بازی، اسلحه های جدید تر، به همراه تصاویر هنری و بسیاری از آیتم های دیگر باز خواهند شد. همچنین گفته شده است که Soundtrack های این عنوان بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. این عنوان به تنها به صورت دیجیتالی و از طریق Nintendo eShop قابل دسترسی خواهد بود.

این عنوان پس از معرفی شدن توسط نینتندو، از طرف بسیاری از کاربران شبکه ی Steam در خواست شده است و در حال حاضر در حالت Greenlight به سر می برد. همین مساله باعث شد که سازندگان این عنوان، آن را برای شبکه ی Steam نیز تایید کنند. به همین جهت، این عنوان برای سیستم عامل های ویندوز، لیونکس و مک نیز منتشر خواهد شد.

سخت افزار مورد نیاز برای اجرای این عنوان به شرح زیر می باشد:

‣ پردازنده ی دو هسته ای Intel or AMD
‣کارت گرافیک  Nvidia یا ATI/AMD  با حداقل ۵۱۲ مگابایت رم
‣ ۲ GB رم
‣ ۲ گیگابایت فضای خالی بر روی هارد
‣در صورت علاقه می توانید از دسته استفاده کنید.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید