نمرات NHL 15 منتشر شد | پایین تر از انتظارات ( به روز رسانی انجام شد )

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۰

بدون شک یکی از بازی های ورزشی Electronic Arts که هواداران انتظار منتشر شدن نمرات آن از سوی مجلات و سایت های دنیای بازی های رایانه ای را می کشیدند بازی NHL 15 بود. بازی که بر خلاف انتظارات نمرات چندان مناسبی را کسب نکرده است زیرا NHL 15 تنها توانسته است یک امتیاز بالای 70 را از سوی GameTrailers کسب کند.

همانطور که در بالا اشاره شد نمرات این بازی اندکی از انتظارات کمتر می باشند و تا به این لحظه متای این عنوان برابر با 60 می باشد. همچنین از میان نمرات نامناسب این بازی می توان به نمرات سایت Game Informer و GamesRadar اشاره کرد که به ترتیب امتیاز 55 و 50 را به NHL 15 داده اند. در ادامه شما می توانید لیست نمرات و توضیحی کوتاه  از سوی سایت های مختلف در این باره را مشاهده نمایید :

GameTrailers : 78

دامنه ی انتخاب ها در این بازی نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است. اما طبق وعده های  EA Sports  انتظارات از NHL اندکی بالاتر بود.

IGN : 70

تجربه ی این بازی چه در بخش آنلاین و چه در بخش آفلاین رضایت بخش می باشد. زیرا  EA Sports در ساخت بازی های ورزشی پیشینه ای 20 ساله دارد. اما به دلیل برخی مشکلات کیفیت این بازی افت کرده است و عالی نمی باشد.

Shacknews : 60

اگر شما نیز انتظار بسیاری را برای این بازی کشیده اید و به ویژگی های جدید آن امید داشتید می بایست بدانید EA این بار شما را نا امید خواهد کرد. زیرا نکات عجیبی در بازی به چشم می آید. با این حال اگر شما علاقه مند به ورزش هاکی می باشید تجربه ی NHL 15 به شما توصیه می شود.

Game Informer : 55

پیش از انتشار این بازی انتظار شگفت زده شدن هاکی بازان را می کشیدیم، اما این طور که پیداست NHL 15 گیم پلی مناسبی را ندارد و هم سطح با سایر بازی های ورزشی EA و EA Canada نمی باشد و کیفیتی پایین تر از سایر فرانچایز های ورزشی EA را به نمایش می گذارد. البته اگر شما طرفدار هاکی می باشید این بازی را تهیه نمایید.

GamesRadar : 50

NHL 15 عاری از هرگونه ویژگی جذاب جدید می باشد. در حالی که مدت طولانی طرفداران انتظار این بازی را می کشیدند.

Hardcore Gamer Magazine : 50

افرادی که به دنبال یک بازی هاکی ساده و سرگرم کننده می باشند از این بازی لذت خواهند برد، اما افراد حرفه ای تر با دیدن این بازی و با توجه به وعده های EA در طول سال گذشته اندکی نا امید می شوند.

نمرات این عنوان بر روی کنسول Xbox One نیز هم اکنون منتشر شده است و طبق این نمرات صحت شایعات منتشر شده در باره ی بالاتر بودن کیفیت این بازی بر روی Xbox One نسبت به PS4 تایید می شود.

نمرات جدید ( Xbox One ) :

همانطور که ملاحظه می کنید متای NHL 15 بر روی Xbox One بیشتر از PS4 می باشد زیرا متای این بازی بر روی این کنسول ها به ترتیب برابر با 68 و 60 شده است. لیست نمرات جدید ( اختصاصی Xbox One ) به شرح زیر می باشد:

Game Revolution : 80

بازی NHL 15  نسبت به گذشته در طی فصل ساده تر شده است اما اینک گزینه های بیشتری پیش روی شما می باشد. شما برای دانستن اینکه بازی چگونه می باشد می بایست آن را تجربه کنید، اما به نظر شما از تجربه ی NHL 15 راضی خواهید شد.

Canadian Online Gamers : 80

بازی NHL 15 به عنوان یک بازی ورزشی در یک نگاه اجمالی فوق العاده است. پیش رفت های خوبی را در زمینه ی گیم پلی و فیزیک بازی مشاهده می شود. کیفت صداگذاری بازی نیز در حد بازی های قبلی سری و حتی اندکی بهتر از آنها می باشد. البته حذف برخی نکات کلیدی به این بازی لطمه زده است.

EGM : 70

این بازی یک قدم رو به جلو در زمینه های فیزیک و گرافیک بر داشته است. اما حذف برخی بخش ها به این بازی لطمه زده است و این تعجب بر انگیز است. قدرت بازی بر روی کنسول های جدید جالب است.

حال نظر شما چیست؟ یا شما هم نمرات بازی NHL 15 را ضعیف و حتی نا امید کننده می دانید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید