ویدئو ضبط شده از نسخه دمو بازی FIFA 15 را در اینجا مشاهده کنید

۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۳

امروز، دموی یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۴، یعنی دموی بازی FIFA 15 منتشر شد. این بازی، توسط شرکت EASports منتشر می شود و شبیه ساز یکی از موردعلاقه ترین ورزش های جهان، یعنی فوتبال است. این بازی به صورت سالانه منتشر می شود، برای همین طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده است. حال امروز، یکی از علاقه مندان این بازی که دموی آن را تهیه نموده، گیم پلی ای ۱۳ دقیقه ای از بازی منتشر کرده است. البته این گیم پلی، مربوط به نسخه دمو می باشد و برای همین ممکن است مشکلاتی در آن دیده شود و یا کم و کسری داشته باشد. سازندگان هم به این دلیل، به طرفداران قول داده اند مشکلاتی که بازیبازان پس از اجرای دموی بازی به آن ها اعلام کنند را مطمئنن برطرف خواهند کرد. برای مشاهده این گیم پلی زیبا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این گیم پلی، بین دو تیم که از بزرگان فوتبال محسوب می شوند، یعنی تیم چلسی و بارسلونا انجام شده است. بازیباز هم، در نقش تیم بارسلونا بازی می کند. این بازی تا حدی سرگرم کننده می باشد ولی کاملا نشان می دهد که گرافیک و گیم پلی بازی پیشرفت کرده اند. پیشنهاد ما به شما این است که حتما این گیم پلی را مشاهده کنید.

مشاهده ویدئو با کیفیت خوب

[jwplayer mediaid=”181159″]

دانلود ویدئو با کیفیت HD

دانلود ویدئو با کیفیت SD

این بازی در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ (۶ مهر ۱۳۹۳) برا کنسول های نسل هشتم، هفتم، پلتفرم PC، کنسول دستی PSVita و Wii U منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید