یک تریلر از گیم پلی Styx: Master of Shadows منتشر شد|Styx، قاتل سبز رنگ

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۹

یک تریلر دیگر از بازی Styx: Master of Shadows منتشر شد؛ این تریلر که از بخش گیم پلی بازی تهیه شده است بر خلاف تریلر های قبلی که هدف آن ها به نمایش گذاشتن تونایی های Styx بود، این تریلر تا حد زیادی انجام کار ها و فرار بدون سر و صدا را به تصوی می کشد؛ برای مشاهده تریلر به ادامه همین خبر مراجعه کنید.

همانگونه که گفته شد یک تریلر از بازی Styx: Master of Shadows منتشر شد. این تریلر که Assassin’s Green نام دارد بیشتر ویژگی و نحوه مخفیکاری در بازی را به نمایش می گذارد ؛ شما می توانید تریلر مورد نظر را در ادامه دانلود و یا مشاهده کنید:

[jwplayer mediaid=”180319″]

دانلود تریلر

تقریبا دو ماه پیش بود که استدیوی Cyanide بازی Styx: Master of Shadows را معرفی کرد. طبق اطلاعات موجود این بازی به گونه ای طراحی شده است که بازیبازان را به استفاده از استراتژی مناسب سوق دهد. همچنین به علت کوچک جثه بودن کارکتر امکان مبارزات تن به تن میسر نیست و با ید از روش هایی دیگری برای از میان برداشتن دشمنان و نگهبانان بازی کرد مثل انداختن و هل دادن وسایل موجود در محیط بازی بر روی دشمنان، مسموم کردن مواد غذایی و آشامیدنی سربازان، از بین بردن دشمنان به شیوه غافل گیری و راه های نظیر این که مطمئنا در بازی موجود خواهند بود.

Styx: Master of Shadows یک بازی در سبک مخفیکاری سوم شخص است و در اکتبر امسال برای پلتفرم های PC، PS4 و XBox One منتشر خواهد شد.

همچنین برای اطلاع از جزئیات بیشتر از این بازی می تونید به این خبر مراجعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید