آیا Remedy به دنبال ساخت Alan Wake 2 می باشد؟ | Sam Lake توضیح می دهد

۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۱

مسلما دوستداران استودیو Remedy بی صبرانه منتظر تایید ساخت دنباله ی  بازی Alan Wake  توسط Sam Lake می باشند. هم اکنون در این زمینه آقای Sam Lake در مصاحبه ای با   Xbox Achievements  سخنانی را در مورد احتمال  ساخت بازی Alan Wake 2  بیان کرده  است.

Lake در مصاحبه  با   Xbox Achievements   گفته است، آنها واقعا  بازی های ساخته شده به دست خودشان را دوست می دارند و این بازی ها جایگاه ویژه ای در قلب تیمشان  دارند. در ادامه وی افزوده است که :

شما هیچ وقت از آینده مطلع نمی باشید. ما عاقبت و سرنوشت سری Alan Wake را نمی دانیم، اما قطعا ما به دنبال فرصت هایی برای ساخت ادامه ی این سری می باشیم و در زمان مناسب شروع به ساخت آن خواهیم کرد.

شایان به ذکر است که بازی Alan Wake ابتدا در سال 2010 برای Xbox 360 منتشر شد و در ادامه و طی یک چرخه ی دو ساله  به همراه بسته ی الحاقی Alan Wake’s American Nightmare برای رایانه های شخصی نیز منتشر شد. البته از سخنان  Sam Lake می توان دریافت که احتمالا Remedy بعد از پایان یافتن ساخت بازی Quantum Break  تمرکز خود را بر روی ساخت دنباله ای برای سری Alan Wake قرار می دهند که در این صورت حداقل  تا یک سال دیگر خبری از Alan Wake 2 نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید