Call of Duty: Advanced Warfare بهترین بازی عمر ما می باشد | تیم سازنده توضیح می دهد

۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۰

دیگر مدت زمان چندانی تا انتشار Call of Duty: Advanced Warfare باقی نمانده است و میلیون ها نفر از طرفداران این سری بی صبرانه منتظر تجربه ی Call of Duty: Advanced Warfare بر روی پلتفرم های خود می باشند. حال  Glen Schofield  اطلاعات تازه ای را از روند ساخت این بازی منتشر کرده است.

در همین راستا Glen Schofield بیان کرده است  بازی Call of Duty: Advanced Warfare  “بهترین بازی زندگی ما می باشد”.  او ادامه داده است تیم سازنده ی بازی به سختی در حال کردن بر روی این عنوان می باشند و افزوده است که :

کار ما بر روی این بازی تقریبا به پایان رسیده است. هم اکنون در حال بر طرف کردن مشکلات این بازی می باشیم. Call of Duty: Advanced Warfare بدون شک بهترین بازی زندگی ما می باشد. ما اطلاعات شگفت انگیزی را در باره ی این بازی در چند هفته ی پیش روی منتشر می کنیم.

همچنین هنگامی که از Glen Schofield در باره ی قیمت بالای این بازی در PSN  پرسیده شد وی پاسخ داد که این بازی ارزش پرداخت این هزینه را دارد. در پایان شایان به ذکر است که این عنوان در تاریخ  4 نوامبر سال جاری برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC  به همراه PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر می شود و طبق اخبار منتشر شده استودیو  High Moon  در حال ساخت نسخه ی نسل هفتمی Call of Duty: Advanced Warfare می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید