یوبیسافت قصد دارد از T-Bone برای احیای Watch Dogs استفاده کند

۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۸

طبق اخباری که اخیراً از Ubisoft منتشر شده است، DLC بازی پر سر و صدای Watch Dogs در اواخر ماه سپتامبر منتشر می شود و طرفداران این بازی می توانند لذت تجربه ی دوباره Watch Dogs را این بار از دید هکر دیگری به نام T-Bone Grady تجربه کنند. T-Bone فردی است که پیش از این که اینترنت حتی در حد یک فکر باشد با شکستن کدهای فوق امنیتی دولت بزرگ شد.

در این بخش داستانی جدید که به بازی اضافه خواهد شد شما می توانید برای اولین بار با شخصیت T-Bone بازی کنید. داستان T-Bone از جایی که داستان Aiden به اتمام رسید شروع خواهد شد و پیش از این که او بتواند شبکه ی دیجیتالی را نابود کند، باید به بعضی کارها سر و سامان دهد. T-Bone برنامه های فرار خودش را به خاطر کمک به Tobias Frewer به خطر می اندازد.

انجام بازی از دید T-Bone باعث می شود بازیکنان توانایی های خاص او برای هک کردن را تجربه کنند، از سلاح های جدید استفاده کنند و لباس جدید بر تن شخصیت قابل بازی خود ببینند و از Eugene که ماشین اسباب بازی کنترل شونده از راه دور و جدیدترین ابزاری است که T-Bone طراحی کرده استفاده کنند. حال که Aiden شیکاگو را ترک کرده، گروه های جدید جنایتکاران شروع به تشکیل مجدد گرفته اند و بازیکنان می توانند به عنوان مأموریت های فرعی به سرکوب این گروه ها و انجام مأموریت ها بپردازند.

به نظر می رسد Ubisoft قصد دارد آن تأثیرگذاری را که Aiden Pearce نتوانست ایجاد کند را با T-Bone انجام دهند. در زمانی که شخصیت پردازی به اندازه گرافیک بازی برای بازیبازان مهم شده است، این که یوبیسافت قصد داشته باشد شخصیت جدیدی را به عنوان شخصیت اصلی در Watch Dogs معرفی کند امر تعجب آوری نیست. به این دلیل که شخصیت T-Bone برای اکثر طرفداران شناخته شده است، دیدن این که چگونه او می تواند بازیبازان را بعد از نمایش نه چندان تحسین برانگیز Aiden به وجد بیاورد و به انجام بازی ترغیب کند می تواند جالب باشد.

افرادی که Season Pass بازی Watch Dogs را در اختیار دارند می توانند در تاریخ 23 سپتامبر (1 مهر) به DLC این بازی با نام Bad Blood دسترسی داشته باشند در حالی که بقیه افراد در تاریخ 30 سپتامبر (8 مهر) این امکان را خواهند داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید