گیفت کارت
گیفت کارت

اولین محتوا قابل دانلود Watch Dogs این ماه منتشر می شود + تریلر اضافه شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲

بنا بر اعلام سازندگان،  اولین محتوا قابل دریافت عنوان Watch Dogs این ماه منتشر خواهد شد . این محتوا Bad Blood نام دارد . برای اطلاع از جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید . این محتوا یک داستان جدا از داستان اصلی بازی خواهد داشت . در این محتوا شما کنترل شخصبت T-Bone را در اختیار دارید و در برخی از مراحل به گذشته او خواهید رفت . این محتوا ده مرحله خواهد داشت و در طی این مرحله شما باری دیگر در شهر شیکاگو به جست وجو خواهید پرداخت . در پایین می توانید شیرازه داستان این محتوا را که یوبیسافت آن را منتشر کرده مشاهده کنید :

مدت زمان کوتاهی پس از اتفاقات Watch_Dogs می گذرد . T-Bone که قبلا در کار هک سیستم CtOS شکست خورده و قبل از این که بخواهد فرار کند پیامی از شخصی به نام Tobias Frewer دریافت می کند . این شخص همکار سابق T-Bone در پروژه CtOS  بوده است .Tobias از T-Bone درخواست کمک می کند . حال T-Bone در دوراهی قرار می گیرد ، یا این که دوستش را نجات دهد و خود را به خطر بیاندازد یا اینکه فرار کند و …

به نطر با داستان جذابی روبرو خواهیم بود اما باید تا زمان انتشار آن صبر کنیم . این محتوا مراحلی به نام Street Sweap Contracts خواهد داشت . این مراحل به صورت Co-Op قابل بازی خواهد بود ، همچنین تمامی حالت های چند نفره مانند Online Hacking , Tail Hacking CtOS Companion App نیز با کاراکتر T-.Bone قابل بازی خواهد بود .

گفته شده که این محتوا تعدادی اسلحه جدید و تعدادی  لباس برای شخصیت T-Bone خواهد داشت که با آن ها می توانید این کاراکتر را شخصی سازی کنید . تعدادی مهارت نیز به بازی اضافه شده تا بتوانبد با پیشرفت در بازی کاراکتر خود را قوی کنید .

این محتوا برای کسانی که Season Pass بازی را خریداری کرده اند از 23 سپتامبر در دسترس خواهد بود اما برای بقیه بازیکنان از تاریخ  30 سپتامبر قابل دریافت خواهد بود .

آپدیت : اسکرین شات ها و تریلر منتشر شده از بازی را نیز در زیر می توانید مشاهده کنید :

دانلود با کیفیت HD 

دانلود با کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید