نسخه PC بازی Dead Rising 3 در حال حاضر قابل pre-load است

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۶

نسخه PC از این بازی ساخته ی Capcpm در حال حاضر قابل pre-load است. همچنین افرادی که تمایل به pre-load کردن این بازی دارند باید توجه کنند که انجام این کار حدود 30 گیگابایت حجم را بر روی حافظه کامپیوتر آن ها اشغال خواهد کرد. نسخه PC این بازی با نام کامل Dead Rising 3: Apocalypse Edition شامل تمامی محتوای اضافی عرضه شده برای بازی نیز خواهد بود.

با توجه به این که بازی Dead Rising 3 حدود 30 گیگابایت حجم خواهد داشت و این که اکثر افراد حافظه کافی برای اختصاص دادن این مقدار حجم را بر روی کامپیوترهای خود دارند، قابلیت دریافت فایل های بازی چند روز پیش از زمان انتشار می تواند مناسب به نظر برسد تا هنگامی که این بازی رسماً منتشر شد بتوانند بدون انتظار کشیدن به انجام بازی بپردازند.

نسخه PC شامل چهار DLC منتشر شده برای بازی که حاوی مأموریت هایی از دیگر شخصیت های بازی است به همراه وضوح بالاتر و پشتیبانی از کنترلر برای بازی خواهد بود.

بازی Dead Rising 3: Apocalypse Edition در روز جمعه 5 سپتامبر برای PC عرضه خواهد شد و در صورتی که تا پیش از روز عرضه خریداری شود با 10 درصد تخفیف به همراه قابلیت pre-load به فروش می رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید