تاریخ انتشار بازی Minecraft بر روی Xbox One مشخص شد| جمعه وعده دیدار

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴

امروز خبری خوش حال کننده برای دارندگان کنسول Xbox One اعلام شد. آن خبر هم، تاریخ انتشار یکی از دوست داشتنی ترین بازی هایی بود که شاید در نسل قبل تجربه کرده باشید. برای جزئیات بیشتر، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

امروز شرکت Microsoft، تاریخ انتشار بازی فوق العاده زیبای Minecraft بر روی کنسول Xbox One را اعلام کرد. طبق این گفته ها، تاریخ انتشار، پنجمین روز از سپتامبر ۲۰۱۴ ( ۱۴ شهریور ۱۳۹۳) یعنی جمعه همین هفته است. اگر شما هم طرفدار این بازی هستید، سریع تر پول های خود را جمع کنید، زیرا اگر دیر بجنبید، دستتان به بازی نخواهد رسید.

مایکروسافت گفته است، دارندگان کنسول Xbox360 می توانند با خرج کردن ۵ دلار، نسخه خود را به نسخه نسل هشتمی ارتقا دهند و کسانی هم که هنوز این بازی را تجربه نکرده اند، با خرج کردن ۲۰ دلار آن را به Xbox 360 خود بیاورند. البته ما این مژده را هم به کسانی که قصد دارند نسخه نسل هفتمی خود را به نسل هشتمی ارتقا دهند می دهیم که، با این کار DLC هایی که بر روی نسخه قبل نصب شده و جهان هایی که توسط شما ساخته شده است، به هیچ وجه از بین نمی روند. بازی در حالت عادی و صفحه اصلی بازی تا ۴ نفر، و در صورت بازی آنلاین در XBOX LIVE، تا ۸ نفر را پشتیبانی خواهد کرد. همچنین سازندگان اعلام کرده اند که نقشه ها و جهان های نسخه Xbox One این بازی، ۳۶ برابر بزرگتر از جهان های نسخه قبل است.

قابل ذکر است که بگوییم، این بازی فردا برای کنسول PS4 نیز منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید