گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه : پیش فروش Xbox One در ژاپن کمتر از انتظارات می باشد

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۲

در روز گذشته بازی های فراوانی طی پیش کنفرانس سونی برای Tokyo Game Show  معرفی شدند که این موضوع منجر به خوشحال شدن دارندگان این کنسول ها شد. زیرا این شرکت  برای دارندگان کنسول های PS4, PS3 و PlayStation Vita خبر های خوبی را به همراه داشت. همچنین طبق سخنان Shinobi602 که اعتبار فراوانی در نزد منابع خبری دارد سونی بازی های جدید و خوبی را برای نمایش در Tokyo Game Show انتخاب کرده است که توسط استودیو های  first و third party ساخته می شوند.

اینک Shinobi602 بیان کرده است وضعیت فروش  Xbox One در ژاپن اصلا برای مایکروسافت رضایت بخش نمی باشد. زمانی که از وی در باره ی جزئیات فروش و عملکرد Xbox One دز ژاپن پرسیده شد وی این چنین جواب داد :

متاسفانه  پیش فروش Xbox One در ژاپن بسیار کم و نا امید کننده می باشد. و پیش فروش  Xbox One چندان موفق نیست.

بازار ژاپن همواره برای مایکروسافت و Xbox سود چندانی را به همراه نداشته باشد و به نظر این روند حتی با انتشار Xbox One در این کشور ادامه می یابد. همچنین Shinobi602 در پاسخ به شایعات منتشر شده و سوالاتی که از او در باره ی عرضه ی Red Dead Redemption بر روی PS4 و Xbox One پرسیده شده بود اعلام کرد راکستار این بازی را نسل هشتم نخواهد کرد و Red Dead Redemption بر روی PS4 و Xbox One منتشر نمی شود. البته این سخنان هنوز در حد یک شایعه می باشند اما با توجه به پیشینه ی Xbox در ژاپن و موفقیت های PS4 تا حدود زیادی می توان این ادعا ها را درست دانست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید