جزئیات بسته بهینه ساز The Sims 4 برای روز اول | رفع باگ و مشکلات مختلف پیرامون سیم ها

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۱

بازی The Sims 4 امروز رسما منتشر شده است و EA Maxis به عنوان سازنده این بازی، یک بسته بهینه ساز (Patch) را منتشر کرده است که با دو باگ بسیار جدی و مشکلات مختلف پیرامون سیم ها (Sim) مقابله خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ابتدا مشکلات را بررسی میکنیم … در دو بخش Build Mode و Create A Sim یک سری کرش رخ می داد و تجربه بازی را با مشکلاتی فراوانی در ساخت شخصیت و املاک مواجه می کرد. در کنار این مسئله، نوزادان در زمان خواب دیگر بیدار نمی شدند و سیم ها به اشتباه می توانستند که شخصیت “Reaper” را به یک گردش دعوت کنند. بسته بهینه ساز The Sims 4 برای روز اول، تمامی مشکلات را حذف می کند و شما می توانید آن را هم اکنون دانلود کنید.

سازندگان با ساخت بازی The Sims 4، قول حضور سیم های (Sim) باهوش تر با احساس و روابط بیشتر را داده اند. نه تنها شما مانند گذشته می توانید ذهن و بدن سیم خود را کنترل کنید، بلکه احساسات آنان نیز در اختیار شما خواهد بود. با این حساب تک تک اتفاقاتی که رخ می دهد، با توجه به نوع خصوصیات شخصیتی سیم شما، می توان انتظار ایجاد داستان های هیجان انگیز و جالبی را داشت.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید