تصاویری از مقایسه Metro Redux با نسخه های قبلی خود منتشر شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۳

بسیاری از بازیکنان Deep Silver را شرکتی می دانند که زیاد به کیفیت بازی هایش اهمیتی نمی دهد و بیشتر بازی های این شرکت عناوین متوسط می باشند . این امر را می توان از آوردن عنوان Saints Row IV به نسل جدید کنسول ها مشاهده کرد . عنوانی که واقعا لیاقت آوردن به نسل جدید را نداشته و نخواهد داشت . البته باید سری بازی های مترو را از این قضیه جدا دانست . عنوانی که با گیم پلی و داستان فوق العاده اش و همچنین گرافیک زیبایش طرفدارن بسیاری دارد . حال به تازگی تصاویری از نسخه بازسازی شده این بازی یعنی Metro Redux منتشر شده است که در ادامه مطلب می توانید آن ها را مشاهده کنید . این عکس ها از نسخه PC این بازی منتشر شده است که در پایین می توانید این عکس های زیبا را مشاهده کنید :

 

همان طور که از عکس ها مشخص است استودیو 4A Games کار خود را در بازسازی این عنوان برای سل جدید به نحو احسنت انجام دهد . در عکس ها به وضوح معلئوم است که کیفیت تکسچرها و بافت های بازی افزایش یافته اند . نورپردازی نیز دچار تغییراتی شده است  و کیفیت آن در نسل جدید به مراتب از نسل قدیم بهتر است . کیفیت صورت شخصیتهای بازی نیز بهتر شده و تعداد پالیگان های به کارفته در صورت شخصیت ها بیشتر شده است و همین امر کیفیت آن ها را افزایش داده است . در کل از نظر گرافیکی استودیو 4A Games کار خود را به خوبی انجام داده است و در کل تجربه لدت بخشی از بازی را تجربه خواهید کرد . همچنین با توجه به خبری که منتشر شده است این توانسته در صدر فروش بازی های این هفنه قرار گرفته است که نشان از محبوبیت این بازی در بین بازیکنان دارد .

Metro Redux بازسازی عنوان های Metro 2033 , Metro Last Light می باشد که هفته پیش برای Xbox One , Play Station 4 , PC عرضه شد و با استقبال طرفداران مواجه شد .

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید