بروز رسانی ۱٫۷۶ برای PS4 امروز در دسترس قرار گرفت

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶

بروز رسانی ۱٫۷۶ برای کنسول نسل هشتمی سونی منتشر شد. این آپدیت با هدف ثبات بیشتر برای بعضی از ویژگی های کنسول عرضه شده است. حجم این آپدیت حدود ۲۰۰ مگابایت است و انتظار می رود با مقدار حجم نسبتاً زیادی که این بروز رسانی دارد، کارایی سیستم را ارتقا ببخشد.

هنوز هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر این که این آپدیت حاوی چه تغییراتی می باشد داده نشده است و طبق معمول این آپدیت هم با عنوان “ارتقای ثبات و کارایی سیستم” منتشر شده است. همچنین افرادی که به صورت آنلاین بازی می کنند باید این به روز رسانی را دریافت کنند.

همچنین آپدیت ۲٫۰ برای PlayStation 4 نیز در کنفرانس برگزار شده سونی در روز ۱ سپتامبر معرفی شد که این به روز رسانی حاوی بعضی تغییرات و ویژگی های جدید است که بسیاری از دارندگان PS4 برای آن ها انتظار می کشند. بعضی از این ویژگی ها که در کنفرانس سونی به آن اشاره شد، وجود نمایه های قابل سفارشی سازی به همراه قابلیت Share Play، ویژگی که به بازیباز این اجازه را می دهد تا یکی از دوستان خود را به مدت ۶۰ دقیقه به بازی خود دعوت کند (در هر بار فقط ۶۰ دقیقه این امکان وجود دارد) و همچنین برنامه ی جدیدی برای استفاده از YouTube به همراه اضافه شدن ویژگی مشاهده ی فعالیت دوستان به صورت real-time در بخش “What’s New” می باشند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید