شایعه : تاریخ انتشار رسمی GTA V بر روی نسل هشتم مشخص شد | 14 نوامبر روز دیدار؟

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۷

بر هیچ کسی پوشیده نیست که یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال 2014 بازی Grand Theft Auto V می باشد. زیرا همه ی بازیبازان منتظر دیدن پیشرفت های Grand Theft Auto V بر روی  Playstation 4, Xbox One و PC هستند.  اما  Rockstar Games هنوز تاریخ انتشار دقیق این عنوان بازی را اعلام نکرده است، اما  به نظر هم اکنون چند فروشگاه تاریخ انتشار  GTA V برای PS4, Xbox One و PC را دریافته اند و آن را نیز اعلام کرده اند.

در همین راستا فروشگاه Littlewoods  هم اکنون تاریخ انتشار این بازی را بر روی نسل هشتم 14 نوامبر سال جاری اعلام کده است.  همچنین تصویری نیز از صفحه ی فروش این بازی در فروشگاه مذکور منتشر شده است که در پایین قابل مشاهده می باشد.

البته با توجه به شایعات فروان منتشر شده در باره ی عرضه ی این بازی در ماه نوامبر می توان اندکی به سخنان این فروشگاه امید وار بود. همچنین چند روز پیش شرکت راکستار به طور رسمی اعلام کرد که بازی GTA V در سال 2014 منتشر می شود و تاریخ عرضه ی آن به 2015 موکول نخواهد شد. در پایان باز هم می بایست صبر کرد و دید که راکستار چه زمانی بالاخره به سکوت طولانی مدت خود پایان میدهد و تاریخ انتشار دقیق GTA V بر روی نسل هشتم را اعلام می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید