TGS 2014:اولین تریلر از بازی Yakuza Zero منتشر شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۴

امروز در پی مراسم Tokyo Game Show 2014، شرکت Sony در کنفرانس خبری خود، تریلری جدید از عنوان Yakuza Zero منتشر کرد. همچنین اعلام شد که این بازی در بهار ۲۰۱۵ برروی کنسول های PS3 و PS4 عرضه خواهد شد. برای مشاهده ی این تریلر زیبا و جزئیات بیشتر، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این تریلر دو دقیقه ای، ما Yakuza را مشاهده می کنیم که چطور یک مرد را زمین گیر کرده و بلایی سر او آورده کی نمی تواند حتی روی پاهایش بایست…. شما می توانید این تریلر زیبا را از اینجا دانلود کنید و لذت ببرید.

[jwplayer mediaid=”178839″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

بازی در ماه دسامبر سال ۱۹۸۸ میلادی اتفاق می افتد و شهر هایی که بازی در آن جریا دارند، عبارتند از Tokyo، Soutenbori و Osaka.  طبق این گفته ها، هیچ کدام از شخصیت های فرعی نسخه قبلی یعنی Ryo Ga Gotoku 5 در انی بازی حضور نداشته، و Sega به جای وارد کردن آن ها و یا آوردن چند شخصیت جدید در این نسخه، قصد دارد که خط داستانی بازی اصلی Yakuza را دنبال کند. بنابراین این بازی ادامه بازی Yakuza 4 خواهد بود. ولی گیم پلی این قسمت از بازی دچار تحولی عظیم نسبت به گیم پلی بازی Yakuza 4 شده است. Sega همچنین مژده حضور داشتن شخصیت های مکمل قسمت قبلی (یعنی Yakuza 4) در این بازی نظیر  Kazuma Kiryu،Majima Goro را داده است.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید