تعدادی از ویژگی های اضافه شده به Titanfall از آن حذف شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۶

با توجه به خبری که به تازگی منتشر شده تعدادی از ویژگی های بازی Titanfall که با آخرین آپدیت به این عنوان اضافه شده بودند از بازی حذف شده اند . برای اطلاع از جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید . 

با توجه به گفته های سازندگان ویژگی پرش تایتان ها یا Tiatn Jump  و سلاح تک تیرانداز برای از بین بردن تایتان ها  از بازی حذف شده است . به نظر سازندگان پرش تایتان ها باعث از بین رفتن هیجان بازی شده است و بعضی از بازیکنان به طور غلط از آن استفاده می کنند و باعث ناراحتی بقیه می شوند . در آخر گفته شده که این امکان بالانس بازی را نیز برهم زده بود . مورد دیگری که از بازی حذف شده است سلاح ضد تایتان می باشد که به صورت دوربرد میشد از آن استفاده کرد و تایتان های حریف را به راحتی نابود کرد . ظاهراین سلاح طرفداران زیادی نیزداشته است .بنابرگفته سازندگان این ویژگی نیز بالانس بازی را دچار مشکل کرده بود .

به هر حال این دو ویژگی از بازی حذف شده اند و احتمال برگشت آن ها نیز کم است .

Titanfall عنوانی در سبک شوتراول شخص می باشد که در سال پیش برای Xbox One , Xbox 360 , PC عرضه شد و توانست با کسب نمرات خوبی را نیز دریافت و فروش خوبی را نیز تجربه کرد . برای اجرا بازی باید همیشه به اینترنت متصل بود و حتی بخش داستانی بازی نیز با بخش چند نفره آن ترکیب شده است .

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید