Nano Assault Neo-X در راه PS4

۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۸

با شروع نسل هشتم کنسول ها، موج بازی های مستقل به راه افتاده است. به نظر می رسد که بخش مهمی از بازی های این نسل، مربوط به همین بازی های کوچک و مستقل باشد. حال یکی دیگر از این عناوین در راه کنسول PS4 شرکت سونی می باشد. این عنوان Nano Assault Neo-X می باشد.

استودیو Shin’en تا به امروز تنها برای کنسول های شرکت نینتندو بازی ساخته است. اولین بازی این استودیو، Iridion 3D بود که برای کنسول محبوب و قدیمی شرکت نینتندو، Game Boy Advance منتشر شده بود. با این حال به نظر می رسد که این رویه در حال تغییر است و به زودی بازی های این استودیو، برای کنسول های دیگر هم منتشر خواهد شد. 

این خبر پس از لو رفتن لیستی مربوط به رده بندی سنی بازی ها، توسط بنیاد PEGI منتشر شد. بر اساس این لیست، این استودیو عنوانی به نام Nano Assault Neo-X را برای کنسول Playstation 4 در دست ساخت دارد. لازم به ذکر است که عنوان Nano Assault Neo پیش از این برای کنسول Wii U و از طریق Wii U eShop منتشر شده بود. انتشار این بازی برای این کنسول به نوامبر سال 2012 بازمی گردد.

هنوز مشخص نیست که عنوان Nano Assault Neo-X، پورتی از عنوان Nano Assault Neo کنسول Wii U هست یا خیر. باید منتظر منتشر شدن خبرهای بیشتری از سوی سونی و یا استودیو Shin’en باشیم.

استودیو Shin’en Multimedia از سال 1999 و در کشور آلمان فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت تا به امروز عنوان های مختلفی برای کنسول های Wii, Nintendo DS, Game Boy Advance و Game Boy Color منتشر کرده است. این شرکت در کنار بازی سازی، به صورت تخصصی، برای عناوین دیگر موسیقی می سازد. این شرکت تا به امروز برای بیش از 200 عنوان مختلف موسیقی ساخته است. 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید