گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویری از مقایسه عنوان Plants Vs Zombies : Garden Warfare برروی پلتفرم های مختلف منتشر شد

۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۷

به تازگی تصاویری جدید و زیبا از مقایسه گرافیکی عنوان Plants Vs Zombies : Garden Warfare بر روی پلتفرم های مختلف منتشر شده است که می توانید در ادامه مطلب این عکس ها را مشاهده نمایید . با توجه به این که این بازی به تازگی بر روی PS4 منتشر شده است سایت EuroGamer مقایسه ای را برروی پلتفرم های Xbox One , PS4 , PC ترتیب داده است که در پایین می توانید این عکس ها را مشاهده کنید :

 

 

 

 

 

همان طور که در عکس ها مشاهده کردید کیفیت نسخه PS4 آن در سطح مطلوب تری از نسخه رقیب خود یعنی Xbox One قرار دارد . این عنوان بر روی PS4 با کیفیت ۱۰۸۰p و فریم ریت ۶۰ بر ثانیه اجرا می شود در حالیکه نسخه Xbox One این عنوان با کیفیت ۹۰۰P و فریم ریت ۶۰ بر ثانیه اجرا می شود . گفته شده که سایه ها در نسخه PS4 نرم تر و زیباتر به نطر می رسند در صورتی که در نسخه Xbox One سایه ها مقداری برآمده و تیز هستند . کیفیت افکت ها نیز درهمه نسخه ها یکسان می باشد . رنگ آمیزی محیط نیز بر روی PS4 بهتر و طبیعی تر است اما در نسخه Xbox One با این که رنگ آمیزی محیط زیباست ولی مفداری روشنایی اضافی را به وضوح مشاهده می کنیم که مقداری از کیفیت بازی را کاسته است . البته در خبر آمده است که بعضی از افکت های انفجار در روز لانچ این عنوان برای Xbox One عمل نکرده و با ارائه آپدیت مشکل فوق حل شده است . در کل تجربه بازی بر روی هر سه پلتفرم بسیار لذت بخش و جذاب به نظر می رسد .

Plants Vs Zombies : Garden Warfare در کنفرانس E3 2013 برای کنسول های مایکروسافت و کامپیوتر های شخصی به طور انحصاری زمانی معرفی شد . این عنوان در هفته پیش برای کنسول PS4 نیز منتشر شد . این بازی با موتور قدرتمند Frosbite 3 توسط استودیو PopCap ساخته شد و با دریافت نمرات خوب و فروشی بالا به کار خود پایان داد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید