در Destiny، فقط یک هفته برای اتمام نبرد هایتان فرصت دارید| به همراه اطلاعات فراوانی از بازی

۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۱

فقط یک هفته تا انتشار یکی از پرطرفدارترین بازی های MMO شرکت Bungie، یعنی Destiny، زمان باقی مانده است. طرفداران این بازی صبرشان تمام شده است، برای همین سوالات زیادی از سازنده بازی یعنی Bungie کرده اند، وحالا،  Bungie به بسیاری از این سوال ها جواب داده است. باما در ادامه همراه باشید.

Bungie امروز اطلاعات زیادی از بازی Destiny، با جواب دادن به سوالات کاربران فاش کرده است. آن ها درباره نحوه اتمام هر یک از نبردها، توضیحات مفصلی داده اند که می توانید آن را در پایین مشاهده کنید:

  • شما در زمان شروع هر نبرد، اطلاعات آن را به همراه گروهتان باید به ثبت برسانید، زیرا با این کار، شما می توانید هریک هفته یک بار، قسمتی از نبرد را که در آن پیشروی کرده اید ذخیره کنید. این قابلیت سه شنبه هر هفته، برای شما و گروهتان فعال خواهد شد، البته این را هم باید ذکر کنیم که اطلاعات آن نبرد به گونه ای برای شما از بین می رود و دیگر در دسترس شما نیست.
  • نبرد ها به دو دسته سخت و متوسط، تقسیم می شوند. اول از همه شما باید در سطح متوسط، تک تک نبرد ها را به پایان برسانید و وقتی که توانستید تقریبا همه ی نبد هارا به اتمام برسانید، می توانید این نبرد ها را درسطح سخت هم انجام دهید.البته پیشنهاد ما برای تازه کاران و یا کسانی که آشنایی کمی با این سبک دارند این است که، حتی وقتی همه ی نبرد ها را هم به پایان رساندند، در سطح متوسط نبرد های بیشتری را انجام دهند تا به گونه ای حرفه ای بشوند، و از سطح های بالاتر لذت ببرند.
  • سطح سخت بازی، قابلیت هایی را هم دارد که می تواند عرصه نبرد را برای شما تنگ تر بکند، دشمنانی بسیار بسیار قوی تر، زمانی کوتاه تر برای بعضی ماموریت ها مانند نجات دادن دوستانتان، و مجازات هایی که برای شکست خوردن شما وجود دارند، نمی گذارند به راحتی در سطح سخت بازی به نبرد ادامه دهید.
  • شما وقتی بازی را شروع می کنید، هیچ صفحه ای برای راهنمایی شما در نبرد وجود ندارد، هیچ مکان یا ماموریتی برای اینکه گیم پلی بازی پیش برود، به شما نشان داده نخواهد شد، بلکه Bungie می خواهد که شما تمام تلاشتان را برای پیش بردن بازی انجام دهید و یا در تمام دنیای اینترنت به دنبال جواب خود باشید.
  • Bungie گفته است که شما درهر کلاسی از بازی، در نبردهایتان با دشمنانی روبرو خواهید شد، که مخصوص نبرد با توانایی های شما هستند، و مطمئن باشید اگر تعداد آن ها در برابر شما زیاد باشد و آن ها با یک دیگر متحد شوند، شما نابود خواهید شد. اما شما راهی دارید که می توانید از این واقعه جلوگیری کنید، آن هم انتخاب سلاحی قدرتمند است. سلاحی که بتواند به شما در نبرد با دشمنان کمک کند، ودر پایان نبرد هم شما را به گنبد بزرگی که در پایان هر نبرد نمایان می شود، برساند. همچنین یک قابلیت دیگر هم در هر نبرد گنجانده شده است، آن هم غارت کردن دشمنانتان است. این قابلیت برای هریک از بازیکنان مخصوص است، یعنی هر کاراکتر قابل بازی، به گونه ی متفاوتی این کار را انجام می دهد. پس هیچ عجله نکنید چون رقابتی برای این کار وجود ندارد، و شما فقط برای خودتان این کار را انجام می دهید، البته باید سعی کنید این غارت هارا قبل از روز سه شنبه انجام دهید چون بعد از آن دیگر به غارت هایتان دسترسی ندارید. این قابلیت هم در نبرد ها وجود دارد که برای غارت بیشتر، می توانید با کاراکتر های بیشتری به نبردها بروید و چیزهایی به دست آورید.

این ها اطلاعاتی بودند که Bungie برای پاسخ به سوالات طرفدارانش، منتشر کرده بود.

بازی Destiny یک بازی در سبک MMO می باشد. این بازی فضای آخرالزمانی دارد؛ در این بازی شما در سیاره های ماه، مریخ و زهره، و در نقش Guardian ها باید سعی کنید تا جهان را از دست موجودات بیگانه نجات دهید. این بازی در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۱۴ (۱۸ شهریور  ۱۳۹۳) برای کنسول های PS3، PS4، X360 و XONE منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید