گیفت کارت
گیفت کارت

نقشه ها و سلاح های جدید در آپدیت The Last of Us برای PS3 و PS4

۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۵

استودیو سازنده ی The Last of Us پچ ۱٫۰۹ را برای نسخه ی PS3 و پچ ۱٫۰۳ را برای نسخه ی PS4 این بازی منتشر کرد. این آپدیت بسیاری از مشکلات The Last of Us Remastered در حالت Factions را برطرف می کند. همچنین این آپدیت شامل نقشه های رایگان جدید و به همراه سلاح های جدید (قابل خریداری)در اختیار کاربران قرار می گیرد. طبق اطلاع رسانی رسمی این استودیو طی ۲۴ ساعت بعد از انتشار این آپدیت، کاربران در سرتاسر دنیا به آن دسترسی خواهند داشت.

با نصب این پچ کاربران به دو نقشه ی رایگان برای حالت چند نفره به نام های the Beach و Financial Plaza دست خواهند یافت. نقشه ی the Beach نقشه ای مناسب برای افرادی است که در استفاده از سلاح های دور برد تخصص دارند. همچنین نقشه ی Financial Plaza هم برای افرادی که علاقه به استفاده از snipe دارند و هم برای درگیری های تن به تن مناسب خواهد بود.

طبق گفته ی وبلاگ رسمی سونی، به محض این که کاربران وارد بخش چند نفره ی حالت Factions می شوند، پیامی مبنی بر دانلود این نقشه ها به صورت رایگان برای آن ها ظاهر می شود.

حجم پچ عرضه شده برای PS4 حدود ۱۳۷ مگابایت و حجم نقشه ها ۲۹۱ مگابایت می باشند. همچنین پچ ۱٫۰۹ برای PS3 در حدود ۱۷۰ مگابایت و نقشه ها بر روی این کنسول ۱۴۳ مگابایت حجم دارند.

همچنین باندل سلاح های دوربین دار نیز در PS store به ارزش ۲٫۹۹ دلار قابل خریداری هستند. در این باندل چهار سلاح دوربین دار قرار دارد که هر یک از آن ها به طور جداگانه ۰٫۹۹ دلار قیمت دارند و قابل خریداری هستند. لازم به ذکر است که این سلاح ها برای هر دو کنسول PS3 و PS4 قابل دسترسی هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید