Saints Row: Gat out of Hell standalone معرفی شد | یک DLC جدید

۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۹

در نهایت Volition و  Deep Silver از سوپرایز جدید خود  در PAX برای هواداران پرده برداشتند و این سوپرایز که از چندین روز پیش بحث در باره ی آن شروع شده بود یک DLC مستقل با نام  Saints Row: Gat out of Hell standalone می باشد که در سال 2015 روانه ی بازار گیم خواهد شد.

این طور که به نظر می رسد این بسته ی الحاقی مستقل با قیمت 20 دلار برای پلتفرم های  PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر می شود و در این بازی شما به جای دو شخصیت Johnny Gat و Kenzie قرار میگیرد که هدفتان رفتن به جهنم  و نجات دادن رئیس جمهور ایالات متحده می باشد. همچنین نقشه ی این DLC چیزی در حدود نصف نقشه ی Saints Row 4 می باشد که برای جا به جایی سریع در آن می توانید از بال های شیطان استفاده کنید.  افزون بر این نام سلاح های موجود در این بسته ی الحاقی بر اساس کتاب مقدس مسیحیان می باشد به عنوان مثال می توان به سلاح های ده طاعون از مصر یا هفت گناه اشاره کرد.  خلاصه ای از داستان بازی نیز منتشر شده است که به شرح زیر می باشد :

دو شخصیت Johnny Gat و Kinzie Kensington  برای نجات رئیس جمهور، امپراطور خدایان راهی شهری با نام  city of New Hades می شوند. آنها بعد از رویارویی با دشمن قدیمی شان Dane Vogel متوجه می شوند که رئیس جمهور مجبور به ازدواج با دختر شیطان شده است. اینک این وظیفه بر عهده ی شماست تا این شهر را از بند دیو ها و شیطان آزاد کنید و دوست قدیمیتان را نجات دهید.

طبق اطلاعات منتشر شده Gat out of Hell is down در تاریخ January 27 در  آمریکا و سپس در تاریخ January 30 در بریتانیا منتشر می شود که مسلما بازیبازان لحظات شادی را با آن تجربه خواهند کرد. همچنین از Saints Row 4: Re-Elected نیز برای PS4 و Xbox One  رونمایی شده است که در واقع عنوان Saints Row 4  با گرافیک و محتوا های اضافی می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در باره ی آن می توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید