تریلر جدیدی از بازی Dying Light منتشر شد| سیستم پارکور جدید و منحصر به فرد

۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۰

امروز Warner Bros. Inc؛ و استودیو Techland؛ تریلری جدید از بخش پارکور بازی Dying Light منتشر کردند. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی- ترسناک آخرالزمانی است. با م در ادامه همراه باشید.

شما در این بازی در نقش فردی بازی می کنید که تنها بازمانده شهر خود است. او همواره در تلاش است تا زامبی هارا از راه خود بردارد و بتواند به راحتی به پناهگاهش برسد. اما شما باید سعی کنید که قبل از شب به پناهگاه خود برگردید، چون زمانی که شب فرا برسد ولی شما در پناهگاهتان حضور نداشته باشید، زامبی ها بسیار قدرتمند و بزرگ می شوند. حتی شکل آن ها هم به صورت وحشتناکی ترسناک و چندش آور می شود. این ممکن است به بدترین کابوس شما تبدیل شده و تا حداقل چند روز اجازه ی خوابی راحت را از شما بگیرد. در کنار این ها، مبارزه با زامبی ها در شب بسیار سخت است به طوری که اگر بخواهید یک زامبی معمولی را از پای درآورید، احتمالا میزان سلامتی شما به کم ترین حد خود می رسد.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”178289″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

این بازی ابتدا قرار بود در سال 2014 منتشر شود. اما استودیو سازنده بازی یعنی Techland، چندی پیش اعلام کرد که بازی در ماه فوریه 2015 برای کنسول های نسل هشتم، هفتم و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید