عنوان محبوب Terraria بروز رسانی شد

۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۲

عنوان Terraria یکی از محبوب ترین عناوین IOS می باشد. این عنوان که توسط استودیو 505 Games ساخته شده است، بروز رسانی جدیدی دریافت کرده است. این بروز رسانی در کنار بهینه سازی عملکرد بازی، قابلیت های جدیدی به آن اضافه کرده است.

یکی از قابلیت های اعتیاد آور و تازه ای که به این بازی اضافه شده است، Hard mode یا حالت سخت تر این بازی است. گفته شده است که این حالت از بازی بسیار سخت تر از حالت عالی آن می باشد. این مساله می تواند برای کسانی که ساعت ها وقت خود را با این بازی گذرانده اند و به سیستم سختی آن عادت کرده اند خوشحال کننده باشد. با این حال، درجه ی سختی جدید این بازی، تنها قسمت اعتیاد آور جدید آن نیست. در این نسخه از بروز رسانی بازی شخصیت های جدید، باس های جدید و بیش از 100 آیتم جدید اضافه شده است. همچنین قابلیت های جدیدی برای مبارزه از راه دور به این بازی اضافه شده است. این قابلیت به کمک Combat Targeting انجام می گیرید. با استفاده از این قابلیت شما می توانید بر روی دشمن های خود، از راه دور کلیک کرده و بر روی آنها هدف گذاری کنید.

در پایان باید به قابلیت جدید دیگری در این عنوان اشاره کرد. قابلیت جدید، که Everyplay Support نام دارد، به شما امکان این را می دهد که تجربه ی بازی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

این عنوان با قیمت 4.99 دلار قابل خریدن است. همچنین باید به این مساله اشاره کرد که بروز رسانی منتشر شده، به صورت رایگان در اختیار خریداران این عنوان قرار گرفته است. این بروز رسانی در حال حاضر تنها برای نسخه ی IOS این عنوان منتشر شده است. هنوز خبری از انتشار آن برای دیگر پلتفرم ها منتشر نشده است. با این حال به نظر می رسد که پلتفرم های دیگر نیز، به زودی این  بروز رسانی را دریافت کنند. این عنوان برای سیستم عامل اندروید و شبکه ی Steam هم منتشر شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید